تالار گفتگوی مشاغل برتر
خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

k-aria Offline
#1 ارسال شده : 1397/02/27 11:00:40 ق.ظ
k-aria

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered

اجاره خودرو (Rental Car) از جمله خدماتی است که توسط کمپانی‌ها و مؤسسات مختلف در خصوص رفاه هرچه بیشتر مردم ارائه می‌شود.

عموما فعالیت این شرکت‌ها به دو شکل زیر صورت می‌گیرد:

۱- به صورت مستقل

۲- به صورت واسطه گری

در حالت اول این شرکت‌ها، با اموال و سرمایه‌های خود ماشین‌ها و نیروهایی را تدارک دیده‌اند و فعالیت خود را آغاز نموده‌اند. اما در حالت دوم، شرکت تنها به عنوان یک واسط بین صاحب خودرو و اجاره کننده خودرو عمل می‌کند.

در‌واقع این شرکت‌ها با هدف صرفه جویی در وقت و هزینه مردم فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌اند و در تلاشند تا به آن‌ها کمک کنند در دنیای سخت اقتصادی این روزها، هزینه کمتری را در امور کاری، تشریفات و مجالس خود متحمل شوند.

هزینه هنگفت کرایه‌ها، صرف مدت زمان طولانی برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی، نیاز به خودروهای لوکس و تشریفاتی در مجالس موجب شده‌اند تا طولی نکشد که اجاره خود از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار گردد.

اجاره خودرو در‌واقع در شرایط زیر پررنگ خواهد شد :

- خرابی خودرو افراد و نیاز آن‌ها به ماشین

- ممکن نبودن خرید خودرو در برهه‌ای از زمان برای افراد

- مسافران و توریست‌هایی در طول مسافرت

- برگزاری مراسم، اجلاس، همایش و کنفرانس‌ها

شرکت‌های اجاره دهنده خودرو با گسترده کردن هرچه بیشتر طیف خودروهای خود در تلاشند تا بتوانند نیاز اکثر متقاضیان اجاره خودرو را برطرف و رضایت آن‌ها را جلب نمایند.

منبع: اجاره خودرو کلاسیک کهن گشت آریا
تبلیغات
bahare33 Offline
#2 ارسال شده : 1397/03/07 02:09:48 ب.ظ
bahare33

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
مکان: تهران

من فکر می کردم تو کشورای خارجی امکان اجاره اتومبیل نیست. ولی وقتی با تور ایروان رفته بودم سفر، خودم ماشین کرایه کردم.
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده تالار هستند
Guest
جهش به تالار  
شما مجاز به ارسال مطلب در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این تالار نمی باشید.

این صفحه در مدت زمان 3.774 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: کراتین مو در کرج , مرکز تخصصی کراتین مو در کرج , احیا و صافی مو در کرج , بوتاکس مو در کرج , پروتئین مو در کرج , خدمات آرایش دائم در کرج , وکس صورت و ابرو در کرج , کاشت ناخن در کرج , طراحی حرفه ای مانیکور و پدیکور در کرج , اتاق تمیز , کلین روم , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت