تالار گفتگوی مشاغل برتر
درآمد دلاری با موبایل و تبلت و کامپیوتر
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

rooniii959 Offline
#1 ارسال شده : 1399/05/23 10:43:50 ق.ظ
rooniii959

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1399/05/23
ارسالها: 4

بنا به تعریف وکیل طلاق در اصفهان ، طلاق ، به پایان قانونی ازدواج و جدا شدن زوجین از یکدیگر اطلاق می‌شود. در پی جاری شدن طلاق وظایف و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته است، از میان می‌رود. در بسیاری از جوامع، درصد طلاق، آمار متفاوتی را نشان می دهد. متاسفانه افرادی که تصمیم به طلاق می‌گیرند با مشکلات خصوصی، اجتماعی و حقوقی بسیاری مواجه می‌شوند که در این میان حضور یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان و توانا در امور طلاق کمک شایانی در رفع این مشکلات به ویژه مشکلات حقوقی خواهد کرد. اگر در اصفهان زندگی می‌کنید و به هر دلیل گرفتار پروسه طلاق گشته‌اید می‌توانید از طریق تماس با موسسه حقوقی ما، از مشاوره با وکیل برای طلاق در اصفهان بهره‌مند شوید .
مهم ترین موضوع در زندگی هر فردی ازدواج و تشکیل خانواده است و از طرفی یکی از تلخ ترین وقایع در زندگی هر فردی طلاق گرفتن و جدا شدن از همسرش بوده که معمولاً برای پایان بخشیدن به در گیری ها و تنش های موجود بین زوجین صورت می گیرد . پس در صورتی که زوجین نتوانند با یکدیگر سازش نمایند و به تفاهم نرسند ، طلاق راه حل رایج و قانونی عدم سازش می باشد . در چنین شرایطی بهترین راه آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به طلاق می باشد زیرا آشنایی با حقوق و تکالیف خود و طرف مقابل باعث می شود که کارها بهتر انجام گیرد . حامد امیری وکیل طلاق در اصفهان ، آماده کمک به شما عزیزان در امور طلاق می باشد .
در هر کشوری شکل طلاق و میزان خسارت وارد شده به هر دو طرف، با توجه به شرایط زوجین و موارد درج شده در عقدنامه تعیین می‌گردد. اما در این میان اگر هرکدام از زوجین آگاهی کامل از قوانین و شرایط طلاق نداشته باشند، این امکان وجود دارد که ضرر وارد شده، بسیار بیشتر از میزانی گردد که در واقعیت باید باشد. از همین رو توصیه می‌شود در صورت مواجه شدن با چنین پروسه‌های حقوقی، حتما از حضور یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان بهره‌مند گردید. (در صورتی که ساکن اصفهان هستید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وب سایت درخواست مشاوره خود را حضوری و یا آنلاین ، با وکیل برای طلاق در اصفهان ثبت نمایید).
انواع طلاق
در یک تقسیم بندی طلاق را می توان به طلاق رجعی ، طلاق بائن ، طلاق خلع ، طلاق مبارات و سه طلاق تقسیم نمود .
طلاق رجعی
طلاق رجعی به طلاقی گفته می شود که برای شوهر در مدت عده حق رجوع وجود دارد ، این حق جز اختیارات شوهر می باشد و برای زن چنین حقی در نظر نگرفته شده است . حق رجوع را نمی توان با هیچ قراردادی از بین برد و شوهر نمی تواند این حق را ساقط نماید .
طلاق بائن
این طلاق بین مردم به طلاق خلع معروف است . در این طلاق در زمان عده برای شوهر حق رجوع نمی باشد . طلاق بائن برای زمانی است که بین زوجین رابطه زناشویی برقرار نشده است و یا زن یائسه می باشد .
طلاق خلع
طلاق خلع به طلاقی گفته می شود که زن دیگر به شوهرش علاقه ای ندارد و از او بیزار می باشد و شوهر مایل به طلاق دادن او نمی باشد پس مهر یا مال دیگری از خود را به او می بخشد تا طلاق بگیرد .
طلاق مبارات
در صورتی که کراهت و بیزاری از دو طرف باشد یعنی هم از طرف مرد و هم از طرف زن باشد به این طلاق ، طلاق مبارات گفته می شود که در این نوع از طلاق مالی که زن به شوهر می دهد نباید از مقدار مهر زیاد تر باشد .
سه طلاق
سومین طلاقی که بعد از سه وصلت پی در پی به وجود می آید را سه طلاقه می گویند که دراین شرایط برای شوهر دیگر هیچ گونه حق رجوعی وجود نخواهد داشت و زن برای مرد حرام می شود و با محلل امکان حلال کردن آن برای ازدواج مجدد به وجود می آید ، البته در حقوق اسلام مرد نمی تواند زن خود را به یک بار با اجرای صیغه « تورا سه طلاقه کردم » اورا طلاق دهد . این نوع از طلاق باطل می باشد .
ماده‌ ۱۱۳۰ قانون مدنی
ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی به مسئله عسر و حرج که به معنی سختی و مشقت است می‌پردازد. این موضوع اصطلاحاً حالتی را در برمی‌گیرد که زن از ادامه‌ی زندگی با همسر خود عاجز و ناتوان شده باشد و تحمل آن زندگی برای او غیرممکن است. در چنین شرایطی و البته با اثبات مواردی خاص زن می‌تواند با اثبات موارد عسر و حرج در دادگاه از همسر خود جدا شود. (ماده‌ی ۱۱۳۰ قانون مدنی و تبصره‌های آن). این شکل از طلاق، طلاق بائن محسوب می‌شود و در آن، در مدت عده، مرد حق رجوع ندارد.
عسر و حرج از نظر ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی
الف) ترک زندگی خانوادگی توسط زوج حداقل به مدت ۶ ماه‌ متوالی يا ۹ ماه متناوب در مدت يک سال بدون عذر موجه.
ب) اعتياد زوج به يکی از انواع مواد مخدر يا ابتلای وی به‌ مشروبات الکلی که به دلیل آن اساس زندگی خانوادگی مختل شده باشد.
پ) محکوميت قطعی زوج به حبس پنج سال يا بيشتر.
ت) ضرب ‌و شتم يا هرگونه سوءرفتار مستمر زوج، که با توجه‌ به وضعيت زوجه، قابل تحمل نباشد.
ث) ابتلای زوج به بيماری‌های صعب‌العلاج روانی يا هرعارضه‌ی صعب‌العلاج ديگری که زندگی مشترک را مختل کند.
لازم به ذکر است، موارد ذکر شده در این ماده، تنها نمونه و مثال هستند و اگر زن به هر دلیل دیگری در عسر، حرج و سختی باشد می‌تواند با اثبات آن در محضر دادگاه درخواست طلاق نماید.
اگر طلاق توسط وکیل برای طلاق در اصفهان صورت گیرد چه مزایایی خواهد داشت:
الف) در کمترین زمان ممکن، طلاق انجام خواهد شد.
ب) نیازی به حضور زن و مرد در دادگاه نخواهد بود.
پ) نیازی به حضور زن و مرد در جلسات مشاوره و یا داوری نیست و وکیل به جای آنها در جلسات مشاوره و داوری شرکت خواهد کرد.
ت) اگر طلاق توافقی باشد، توافقات زن و مرد توسط وکیل صورت جلسه، و مطابق آن حکم صادر خواهد شد.
انواع دعاوی طلاق
طبق قوانین و مقررات کشور طلاق از سه راه ممکن می باشد :
۱٫ طلاق به درخواست مرد ( زوج )
۲٫ طلاق به درخواست زن ( زوجه )
۳٫ توافق زوجین برای طلاق
دعوای طلاق به درخواست زوج
طبق ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی ، مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در قانون تقاضای طلاق همسرش را بنماید . امروزه مراحل طلاق به این صورت است که اگر مردی بخواهد همسر خود را طلاق دهد در ابتدا باید در سایت مداخله در طلاق ثبت نام نماید و پس از آن باید دادخواست طلاق را تنطیم نموده و ثبت نماید و که دادگاه با ارجاع اختلاف به داوری اقدام به صلح بین زوجین می نماید . همان طور که در ماده ۲۷ قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ بیان شده است در تمام موارد درخواست طلاق به جز طلاق توافقی ارجاع شدن به داوری جز ضروریات می باشد ، بعد از ارجاع امر به داوری هر کدام از زوجین موظف می باشند که ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ یک نفر از اقارب خود را که متاهل می باشد و حداقل سی سال دارد و آشنا به مسایل شرعی و اجتماعی است به عنوان داور معرفی می کند و در صورتی که از معرفی داور امتناع شود یا توانایی نداشته باشد ، دادگاه شخصاً یا به درخواست هر کدام از طرفین داور تعیین نماید . در معرفی نمودن داور از طرف زوجین در صورتی که محارم زوجه که همسر آن ها فوت شده است یا از یکدیگر جدا شده اند در صورت وجود داشتن سایر شرایط داوری به عنوان داور پذیرفته می شوند . در صورت نیاز به وکیل طلاق در اصفهان و نیاز به مشاوره حامد امیری وکیل طلاق آماده کمک رسانی به شما عزیزان می باشد .
بعد از انتخاب نمودن داور و اظهار نظر مبنی بر عدم سازش گواهی عدم امکان سازش از طرف دادگاه صادر می گردد که بعد از آن باید آن را به دفتر رسمی ازدواج تسلیم نمود .
در ماده ۲۹ قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ تصریح شده است ، دادگاه ضمن رای با توجه به شروط ضمن عقد و مندرجات سند ازدواج باید تکلیف جهزیه ، مهریه و نفقه زوجه ، اطفال و حمل را مشخص نماید . دادگاه با توجه به وابستگی عاطفی و مصلحت طفل ، ترتیب و زمان و مکان ملاقات او را با پدر و مادر و سایر بستگان را مشخص می نماید .
ثبت طلاق با تادیه حقوق مالی زوجه مشروط می باشد و در صورت رضایت زوجه یا صدور حکم قطعی دایر بر اعسار زوج یا تقسیط محکوم به ثبت می رسد . پس در صوتی که زوجه بدون دریافت حقوق ذکر شده به ثبت طلاق رضایت دهد بعد از ثبت طلاق می تواند برای حقوق مالی خود از طریق اجرای احکام دادگستری طبق مقررات اقدام نماید . در صورت نیاز به وکیل متخصص طلاق در اصفهان و مشاوره با حامد امیری از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام نمایید .
دعوای طلاق به درخواست زوجه
طبق قانون زن می تواند به روش های مختلف طلاق بگیرد :
طلاق خلع
اگر زنی به هر دلیلی از شوهر خود ناراضی باشد یا کراهت داشته باشد ، با توجه به اینکه اختیار طلاق با مرد است ، می تواند به دادن مالی به شوهرش که این مال ممکن است قسمتی یا تمام مهریه اش باشد نظر و موافقت او را برای طلاق جلب نماید که قانون گذار از این طلاق به عنوان طلاق خلع نام برده است که برای مرد در این طلاق حق رجوع وجود ندارد . در این طلاق زنان برای اینکه بتوانند همسران خود را راضی به طلاق کنند تمام یا قسمتی از مهریه خود را می بخشند .
مراجعه به دادگاه و درخواست طلاق
دراین نوع از طلاق زن جهات قانونی درخواست خود را که قانون مشخص نموده است در دادگاه اثبات می نماید که این موارد عبارت است از :
امتناع شوهر از دادن نفقه یا عجز از پرداخت : اگر زن بتواند عدم پرداخت نفقه را در دادگاه اثبات نماید دادگاه شوهر را مجبور به طلاق خواهد نمود و در این صورت شوهر اقدام به طلاق و امضای سند می کند .
عسر و حرج زن : طبق ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی ، زن این حق را دارد که در صورتی که ادامه ی زندگی برای او با مشقت همراه می باشد مشمول عسر و حرج قرار بگیرد و به دادگاه درخواست طلاق نماید .
غیبت شوهر بیش از چهار سال
طبق قانون مدنی ، اگر مرد چهار سال تمام غایب مفقود الاثر باشد ، زن او می تواند تقاضای طلاق بنماید . که در این حالت طی سه نوبت آگهی هریک به فاصله یک ماه در یکی از جراید محل و یکی از روزنامه های کثیر الانتشار منتشر می کند و هر گاه یک سال از تاریخ اولین اعلان بگذرد و حیات غایب ثابت نشود حکم موت فرضی در مورد او ثابت می شود .
توسل به شروط ضمن عقد نکاح و گرفتن وکالت برای طلاق
طبق ماده ۱۱۱۹ قانون مدنی طرفین می توانند هر شرطی را که مخالف مقتضای عقد نکاح نباشد را بگذارند ، پس زوجه می تواند در ضمن عقد ، شرایطی را بر شوهر بار کند که در صورت تخلف مرد ، او حق وکالت در طلاق داشته باشد که در این صورت تخلف زوج از این شروط ، زوجه می تواند با مراجعه به دادگاه ضمن اثبات تخلف زوج ، از حق وکالت خود مبنی بر طلاق استفاده نماید .
اعطای وکالت به وکیل در خصوص طلاق
۱) زن یا مرد مصمم به انجام طلاق شوند و در این مورد با هم به توافق برسند.
۲) برای وقت حضوری و تحویل مدارک به وکیل متخصص امور خانواده و طلاق، با دفتر وکیل برای طلاق در اصفهان تماس حاصل فرمایند.
۳) پس از گرفتن وقت حضوری با وکیل، مدارک خود را تکمیل و به همراه داشته باشند.
۴) زن یا مرد می‌بایست در حضور وکیل، تمامی دلایلی که آنها را مجبور به اقدام برای جدایی کرده است را شرح دهند، تا وکیل بنا به شرایط ایشان برای طلاق اقدام نماید.
۵) در این مرحله نیاز است هر یک از زوجین برای تحویل مدارک به دفتر وکیل مربوطه مراجعه کند. از اینجا به بعد کلیه مراحل توسط وکیل انجام می شود.
۶) در ادامه و با طی فرآیند حقوقی قضایی صیغه طلاق جاری، در شناسنامه ثبت و مدارک تحویل زوجین می‌شود.
۷) در این مرحله‌ طلاق به سرانجام می‌رسد.
مدارک لازم برای اعطای وکالت به وکیل در خصوص طلاق
* اصل سند ازدواج
* اصل شناسنامه
* کپی کارت ملی
ضرورت مراجعه به وکیل طلاق در اصفهان
همانطور که می‌دانید موارد حقوقی طلاق بسیار پیچیده بوده و نیاز به بررسی‌های موشکافانه دارد. لذا توصیه می‌شود در صورت مواجه شدن با این مشکل پیش از هر اقدامی با وکیل طلاق مشورت نمایید. با حضور یک وکیل آگاه، مدت زمان رسیدگی به پرونده به حداقل می‌رسد. ضمن آنکه درصورت وجود وکیل خوب برای طلاق در اصفهان ، زوجین نیازی به حضور در دادگاه نخواهند داشت. در نهایت می توان این گونه نتیجه گرفت که با وجود وکیل طلاق، روند رسیدگی به پرونده بسیار متفاوت خواهد بود. شما همواره می توانید در صورت داشتن مشکلاتی چون طلاق با وکیلی کار بلد برای طلاق در اصفهان مشاوره کرده و از او کمک‌ بخواهید. موسسه حقوقی حامد امیری در اصفهان وکیلی با تجربه و آگاه به مسائل حقوقی را برای مشاوره به شما معرفی می‌کند.
حامد امیری وکیل طلاق در اصفهان
حامد امیری بهترین وکیل برای طلاق در اصفهان دانش آموخته رشته حقوق قضایی و دارای پروانه پایه یک وکالت است. داشتن صدها پرونده ی موفق ، نشان دهنده ی توانایی ایشان در امر وکالت است. ارائه خدمات وکالت و مشاوره در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، بیمه، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری ایشان همراه می باشد. جهت مشاوره با وکیل متخصص طلاق در اصفهان و تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://hamedamiri.com/وکیل-طلاق-در-اصفهان/

ویرایش شد بوسیله کاربر 1399/05/23 10:47:24 ق.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

اسپانسر
dooorsa Offline
#2 ارسال شده : 1399/09/02 09:26:02 ب.ظ
dooorsa

رتبه: Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1399/06/16
ارسالها: 27
مکان: تهران

من الان دنبال وکیل برای طلاق نیستم یه مشاور طلاق الان نیاز دارم اولش اگه کسی میشناسه تو تهران بهم بگه
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.152 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل