تالار گفتگوی مشاغل برتر
درآمد دلاری با موبایل و تبلت و کامپیوتر
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

livesheep Offline
#1 ارسال شده : 1398/03/06 10:43:31 ق.ظ
livesheep

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/03/06
ارسالها: 9
مکان: تهران

قیمت دام زنده را با توجه به شرایط بازار و این که هر دام یا گوسفند زنده از چه نژادی می باشد، تعیین می کنند و تعیین کردن این قیمت ها را کارشناسان دام انجام می دهند. معمولا در هر مکانی که دام زنده عرضه می شود، سایر دام های زنده دیگر نیز داد و ستد می شوند به عنوان مثال، انواع بره ها، گوساله ها و گاو های شیر ده و نر هم در این مکان ها معامله یا داد و ستد می شوند. باید به این نکته اشاره کرد که دام هایی را که در این مکان ها می خواهند به فروش برسانند، همگی را قبل از فروش تحت معاینه ی دامپزشکان قرار می دهند و تنها در صورتی که سالم باشند، به آن ها تاییدیه های سلامت را ارائه می کنند و سپس به فروش می رسانند. در طول سال برخی از روزها وجود دارند که خرید دام زنده در این روزها مورد توجه بیش تری قرار می گیرد. به همین دلیل بسیار عادی است که قیمت دام زنده نیز در این روز های سال با روزهای عادی سال فرق داشته باشد و گران تر باشد. برای درک بهتر این موضوع ایام نزدیک به عید قربان را در ذهن خود تصور کنید که خیلی ها در این ایام طبق رسم هر ساله ای که دارند باید در این روز یکی یا تعدادی گوسفند زنده و یا یک نوع دام زنده دیگر را برای قربانی کردن، خریداری کنند.

به طور کلی باید بگوییم که خرید و فروش گوسفند به دلیل منافع بسیار زیادی که برای انسان دارد بیش تر از خرید و فروش هر حیوان اهلی دیگر می باشد و در میان انواع دام این گوسفند زنده است که بیش ترین حجم خرید و فروش را به خودش اختصاص داده است. البته ناگفته نماند که بسیاری از خرید هایی که در این زمینه انجام می شود محدود به یکی دو عدد دام زنده نیست. به عبارت دیگر خیلی ها هستند که می خواهند کار دامداری و پرورش گوسفند زنده را آغاز کنند و باید ده ها گوسفند خریداری کنند اما باید در هنگام خرید گوسفند برای دامداری به نکاتی توجه کرد.
اسپانسر
درآمد دلاری با موبایل و تبلت و کامپیوتر
animalvilage20 Offline
#2 ارسال شده : 1398/12/20 06:48:43 ب.ظ
animalvilage20

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/12/20
ارسالها: 4

صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.063 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل