تالار گفتگوی مشاغل برتر
درآمد دلاری با موبایل و تبلت و کامپیوتر
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

vilakohsar Offline
#1 ارسال شده : 1399/11/08 11:44:40 ق.ظ
vilakohsar

رتبه: Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1399/08/18
ارسالها: 21

اگر به فکر خرید آپارتمان هستید ، دلایل زیادی وجود دارد که همین حالا ممکن است یک حرکت هوشمندانه باشد. کاندوها هرگز محبوبیت بیشتری نداشته اند ، به ویژه با افزایش جمعیت Baby Boomer ، که شروع به کوچک سازی و انتقال به خانه هایی می کند که مراقبت از آنها راحت تر است. در نتیجه ، کاندوها تقاضای زیادی دارند و زودتر از خانه های تک خانواده افزایش می یابند.
با مسکن ایوان مدائن همراه شوید تا موفقیت را به دست آورید
خرید آپارتمان می تواند یک گزینه عالی باشد ، خواه تازه تشکیل یک خانواده یا فرار از سندرم لانه خالی باشید. با این حال ، زندگی با کاندو برای همه مناسب نیست. چند س importantال مهم وجود دارد که باید قبل از خرید کاندو (condo) بخرید و به همان اندازه مزایای منفی نیز دارد. بیایید به نکات مثبت و منفی زندگی تعزیه نگاه کنیم.
کاندو چیست؟

آپارتمان مانند آپارتمانی است که شما مالک آن هستید ، درست است؟ مرتب کردن بر اساس اما تفاوت های زیادی بین آپارتمان و اتاق خواب وجود دارد.
مسکن ایوان مدائن
آپارتمان ، که مخفف کلمه "آپارتمان" است ، یک خانه خصوصی در یک ساختمان یا اجتماع بزرگتر است ، در حالی که یک آپارتمان یک خانه اجاره ای در یک ساختمان یا جامعه بزرگتر است. کاندوها با همه واحدهای دیگر جامعه خود مناطق مشترک دارند. این مناطق مشترک می تواند شامل یک مرکز تناسب اندام ، استخر ، و محل های مراقبت باشد. با این وجود برخلاف آپارتمان ، صاحبان آپارتمان کرایه ماهیانه برای کارکردن در شرایط مناسب و شرایط مناسب ، هزینه های خود را پرداخت می کنند.

آپارتمان می تواند خانه های شهری باشد که در یک یا هر دو طرف به یک واحد دیگر متصل شده است. یا اگر آپارتمان در یک ساختمان بزرگتر یا بلند مرتبه باشد ، ممکن است توسط واحدهای دیگر احاطه شود.
مزایای خرید کاندو
مسکن ایوان مدائن
خرید مزایای کاندو

آیا شما از داشتن یک آپارتمان استفاده می کنید یا بهتر است یک خانه تک خانوادگی بخرید؟ این یک سوال پیچیده است. برخی از افراد زندگی در یک اجتماع آپارتمان را دوست دارند ، در حالی که دیگران با گذشت زمان کشف می کنند که با کمی حریم خصوصی و آزادی بیشتر خوشحال می شوند. Condos لیستی طولانی از جوانب مثبت و منفی را ارائه می دهد. بیایید ابتدا با نکات مثبت شروع کنیم.
1. کمتر نگهداری

یکی از بزرگترین مزایای زندگی در آپارتمان این است که افراد دیگر هزینه نگهداری شما را انجام می دهند. آنها چمن ها را می برند و زمین ها را حفظ می کنند ، سقف و برف بیل را درست می کنند و شما نگران نیستید که شخصی را برای تعویض سایدینگ پیدا کنید. اگر برای اولین بار صاحب خانه هستید ، از نظر سلامتی ضعیف هستید ، مشغول کار هستید ، دوست دارید به مسافرت بروید ، یا فقط نمی خواهید با همه آن کارها کنار بیایید ، این یک مزیت عمده است.

در صورت تمایل به سن و سال ، کاندوس همچنین می تواند گزینه خوبی باشد زیرا همسایگان نزدیک ، پرسنل تعمیر و نگهداری باتجربه برای انجام تعمیرات بزرگ و فعالیتهای زیادی برای تعامل با جامعه خود دارید.
2. امنیت
مسکن ایوان مدائن
بسیاری از آپارتمان ها ورودی های دروازه ای یا قفل شده ، دربان یا حتی متخصصان امنیتی را برای ساکنان ارائه می دهند. اگر تنها زندگی می کنید یا امنیت برای شما نگران کننده است ، این می تواند اطمینان خاطر داشته باشد زیرا ممکن است خطر خرابکاری در خانه را کاهش دهد. علاوه بر این ، شما در مجاورت بسیاری از افراد دیگر زندگی می کنید ، به این معنی که در موارد اضطراری ، افراد زیادی برای کمک به آنها مراجعه خواهید کرد.
3. امکانات رفاهی

استخر می خواهید؟ یک مرکز تناسب اندام؟ شبهای چهارشنبه بازی در کلوپ جامعه؟ بسیاری از جوامع آپارتمان تسهیلاتی را برای ساکنین فراهم می کنند که برای صاحب خانه معمولی از دسترس خارج است.

این امکانات همچنین می تواند شناخت همسایگان را بسیار آسان کند. اگر به تنهایی زندگی می کنید یا دوست دارید معاشرت کنید ، این می تواند یک مزیت عالی باشد.
4. مقرون به صرفه بودن

اجاره آپارتمان ها اغلب قیمت پایین تری نسبت به خانه های تک خانواده دارند. طبق اعلام انجمن ملی مسکن (NAR) ، در آگوست 2018 ، میانگین قیمت فروش یک خانه تک خانواری در حدود 260،000 دلار بود. طبق گزارش NAR ، قیمت کاندوها به طور معمول قیمت متوسط پایین تری دارند - حدود 248200 دلار. بسته به منطقه و جامعه ، قیمت درخواستی می تواند به طور چشمگیری کمتر از یک خانه تک خانواده باشد. بنابراین ، اگر می خواهید با بودجه کمتری به مالکیت خانه بروید ، یک آپارتمان می تواند اولین قدم عالی باشد.
5. تقدیر و تشکر
مسکن ایوان مدائن
در سال های گذشته ، آپارتمان های کاندو به طور معمول با سرعت کمتری نسبت به خانه های تک خانواده افزایش می یافتند زیرا خانه های تک خانواده برای افراد بیشتری جذابیت بیشتری دارد. مهمتر از همه ، شما هنگام خرید خانه زمین دریافت می کنید و زمین یک عامل بزرگ در قدردانی است.

با این حال ، این در حال تغییر است. واشنگتن پست با استناد به تحقیق انجام شده توسط ترولیا ، گزارش داد كه ارزش بازار كاندوها بین سالهای 2012 و 2017 38.4 درصد افزایش یافته است ، در حالی كه ارزش خانه های مجرد فقط 27.9 درصد افزایش یافته است.
6. مجاورت با زندگی شهر

بسیاری از آپارتمان ها در نزدیکی مناطق پر جنب و جوش در مرکز شهر واقع شده اند که به دلایل بسیاری جذاب است.

اول ، برخی از افراد می خواهند بتوانند راه بروند ، با دوچرخه رفت و آمد داشته باشند یا وسایل حمل و نقل عمومی را به محل کار خود برسانند زیرا آنها از گذراندن یک ساعت در روز یا بیشتر در ترافیک ساعات شلوغ مریض هستند. زندگی نزدیک به شغل شما می تواند هزاران دلار در سال در هزینه های سوخت و نگهداری اتومبیل صرفه جویی کند.

زندگی در نزدیکی یک مرکز پر رونق نیز بازدید از رستوران های جدید ، خرید و دیدن نمایش های زنده را آسان می کند. اگر می توانید پیاده روی کنید یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید ، احتمالاً خواهید دید که بیشتر ورزش می کنید زیرا رفت و آمد راحت تر است. همچنین ، کاندوهایی که در محله های اصلی واقع شده اند ممکن است سریعتر از کاندوها در حومه شهر افزایش ارزش داشته باشند ، که این امر می تواند سرمایه گذاری شایسته ای برای آنها داشته باشد.
در حالی که فواید زندگی کاندو بسیار زیاد است ، اما همان نقاط منفی نیز وجود دارد.
1. هزینه های انجمن صاحبان خانه
مسکن ایوان مدائن
همانطور که تصور می کنید ، استخر ، مرکز تناسب اندام ، سیستم امنیتی و خدمه نگهداری همه هزینه دارند. هنگام خرید آپارتمان ، اساساً به یک شریک تجاری در آن جامعه تبدیل می شوید. شما هر ماه یک مبلغ انجمن صاحبان خانه (HOA) ، بالای وام خود ، که به سمت نگهداری از املاک و همچنین سرمایه گذاری های آینده مانند روکش مجدد پارکینگ یا اضافه شدن پارک سگ می رود ، پرداخت می کنید.

هزینه های HOA بسته به موقعیت ، اندازه و کیفیت جامعه شما بسیار متفاوت است و Trulia گزارش می دهد که هزینه های HOA در سراسر کشور افزایش یافته است. در سال 2005 ، متوسط هزینه HOA 250 دلار در ماه بود. تا سال 2015 ، این قیمت به 331 دلار رسیده بود. البته ، جایی که زندگی می کنید نقش مهمی دارد. به عنوان مثال ، متوسط هزینه HOA در شهر نیویورک 571 دلار در ماه است ، در حالی که متوسط در شارلوت ، کارولینای شمالی فقط 218 دلار است.

افزایش مداوم هزینه ها وقتی تورم را در نظر می گیرید تعجب آور نیست. هزینه ها تقریباً در هر بخش افزایش می یابد. آنچه تعجب آور است این است که وقتی Trulia هزینه HOA را با افزایش و سقوط ارزش های خانه مقایسه کرد ، هیچ تطابقی وجود نداشت. هزینه های HOA حتی در طی سالهایی که ارزش متوسط خانه کاهش یافت ، همچنان در حال افزایش است. بین سالهای 2005 و 2015 ، هزینه های HOA 32.4٪ افزایش یافته است ، در حالی که 15.1٪ در ارزش خانه افزایش یافته است.

بنابراین ، برای زندگی در آپارتمان نه تنها مجبورید ماهانه هزینه سنگینی بپردازید ، بلکه می توانید روی افزایش مرتب این هزینه ها در سال های آینده حساب کنید. اگر بودجه ای را برای هزینه های افزایش یافته اختصاص ندهید ، در معرض خطر قیمت گذاری خارج از آپارتمان خود هستید زیرا توانایی پرداخت هزینه زندگی در آنجا را ندارید.
2. بودجه بالقوه سو Mis مدیریت

فکر می کنید اگر ماهیانه 300 دلار هزینه HOA بپردازید ، همه چیز به سرعت مراقبت می شود ، اما همیشه اینطور نیست.

هر HOA دارای دو نوع حساب است: یک حساب کاربری و یک حساب ذخیره. وجوه موجود در حساب عملیاتی برای هزینه های نگهداری منظم مانند چمن زنی ، نگهداری استخر و پارو زدن برف استفاده می شود. حساب ذخیره برای پروژه های بزرگ یا بلند مدت است ، مانند روکش سطح پارکینگ ، تعویض حصار اطراف جامعه یا ساخت زمین بازی جدید. این را به عنوان حساب پس انداز اضطراری در نظر بگیرید.

HOA با مدیریت مناسب اطمینان حاصل خواهد کرد که هر دو حساب به خوبی تأمین شده اند ، بنابراین پول کافی برای تأمین هزینه های منظم و همچنین پول کافی برای پروژه های بلند مدت یا اضطراری وجود دارد. با این حال ، HOA های زیادی وجود دارد که به خوبی مدیریت نمی شوند. اگر پول کافی در صندوق ذخیره وجود نداشته باشد و هزینه های غیرمنتظره ای مانند ریزش درخت در پشت بام کاهش یابد ، هیئت مدیره رأی می دهد تا ارزیابی ویژه ای را از همه صاحبان خانه اخذ کند. این بدان معناست که شما برای جبران اختلاف از نظر قانونی ملزم به پرداخت هزینه اضافی خواهید بود که می تواند صدها یا حتی هزاران دلار باشد.
مسکن ایوان مدائن
این اتفاق برای ساکنان دره ناگهانی در بلینگام ، واشنگتن رخ داد. همانطور که The Bellingham Herald گزارش می دهد ، Sohen Valley HOA تلاش کرد ماهانه 48 درصد از 832 دلار به 1237 دلار افزایش دهد تا تعمیرات معمول و غیرمترقبه را پوشش دهد. پول کافی برای تأمین هزینه در دست نبود زیرا تابلوها در سالهای گذشته حتی تعمیرات معمول را به تعویق می انداختند و برای پیشرفت های مشکوک مانند ایستگاه اتوبوس مدرسه با صفحه خورشیدی سرمایه گذاری می کردند.

این کمبود بودجه معمول است. طبق مطالعه ای که توسط Association Reserve انجام شد ، شرکتی که به انجمن های جامعه کمک می کند تا وجوه خود را مدیریت کنند ، حداکثر 70 درصد از کل HOA ها بودجه کمتری دارند. حتی وقتی اعضای بی سواد اقتصادی به هیئت رئیسه رأی داده شوند یا گروه تصمیمات بدی بگیرد ، حتی بودجه های سالم HOA نیز از بین می رود.
3. عدم حفظ حریم خصوصی

یکی دیگر از نقاط ضعف زندگی در آپارتمان این است که از لحاظ ساختاری بسیار شبیه به یک آپارتمان است. و همانطور که احتمالاً از بزرگسالی به یاد می آورید ، بعضی اوقات زندگی آپارتمانی تمام آن چیزی نیست که در آن شکسته شده است.

در یک کاندو ، همسایگان آن طرف دیوارهای خود را دارید ، و شاید بالا و پایین شما نیز. همسایگان دارید که در تمام ساعات شبانه روز از سالن بالا و پایین می روند یا از محوطه عبور می کنند. شما می توانید هر شب ساعت 2 بامداد جشن هایشان ، مشاجرات و نوزادانشان را که گریه می کنند ، بشنوید.

اگر به دنبال آرامش و سکوت هستید ، ممکن است یک آپارتمان انتخاب درستی نباشد.
4. بزهکاری

در یک انجمن آپارتمان ، شما مسئولیت مالی نگهداری را با بقیه تقسیم می کنید. وقتی مردم برای تأمین هزینه های زندگی خود تلاش می کنند ، ممکن است از پرداخت حق عضویت خود صرف نظر کنند. این باعث می شود که هزینه های دیگران برای پوشش بزهکاری افزایش یابد ، یعنی شما در نگه داشتن انتهای کوتاه چوب گیر کرده اید.
5. مشکل در فروش

فروش کاندوها به چند دلیل ممکن است دشوار باشد.

اول اینکه همه دوست ندارند در یک کاندو زندگی کنند. خانواده هایی که بچه های کوچکی دارند اغلب حیاط می خواهند ، خانواده هایی که چندین سگ دارند اغلب به حیاط احتیاج دارند و بعضی از افراد فقط نمی خواهند بالای سر دیگری زندگی کنند. این عوامل باعث می شود تعداد خریداران بالقوه شما محدود شود.

دوم ، شما باید HOA خود را در نظر بگیرید. اگر HOA شما هزینه های بالایی را طلب می کند ، قیمت این محصول برای برخی از افراد در خرید است. اگر HOA شما کم بودجه داشته باشد و جامعه از نظر سایش بدتر به نظر برسد ، افراد دیگر نمی خواهند در آنجا زندگی کنند. هنگام فروش کاندو ، HOA شما نقش مهمی در سرعت حرکت دارد.
سلامت مالی HOA شما نیز عاملی برای وام گرفتن خریداران خواهد بود. بسیاری از وام دهندگان در صورت رسیدگی به دعوا علیه HOA یا اگر HOA ذخیره کافی ندارد ، وام را تأیید نمی کنند. اگر جامعه نسبت بالایی از اجاره دهندگان داشته باشد ، برخی از وام دهندگان وام را رد می کنند. همه این مسائل می تواند مجموعه خریداران بالقوه شما را بیشتر محدود کند.
مسکن ایوان مدائن
سرانجام ، از آنجا که اکثر کاندوها در یک جامعه یکسان به نظر می رسند ، اگر واحدهای خالی در ساختمان شما وجود داشته باشد ، آن ها احتمالاً ابتدا به فروش می رسند. و اگر تعداد زیادی واحد خالی وجود دارد ، موفق باشید.
6. قوانین بیشتر

زندگی در یک آپارتمان به این معنی است که شما باید طبق قوانین مدیریت زندگی کنید. به عنوان مثال ، بگویید که می خواهید فناوری انرژی سبز مانند صفحه خورشیدی را روی سقف نصب کنید تا در خانه انرژی صرفه جویی کند. به جای شروع کار ، باید از انجمن کاندو مجوز بخواهید. اگر آنها درخواست شما را رد کنند ، دیگر شانس ندارید

HOA ها می توانند یک لیست قریب به اتفاق از قوانینی داشته باشند که مالکان باید از آنها پیروی کنند. به عنوان مثال ، HOA شما ممکن است تعداد حیوانات خانگی مجاز به شما را محدود کند و حتی برخی نژادها را محدود کند. آنها ممکن است تعداد بازدیدکنندگانی را که می توانید داشته باشید محدودیت هایی تعیین کنند یا برای محدود کردن سر و صدا "ساعات ساکت" اختصاصی تعیین کنند. همچنین ممکن است نوع بازسازی هایی را که مجاز به انجام آنها هستید یا تزئیناتی که مجاز به انجام آنها هستید را محدود کنند.

زندگی با قوانین شخص دیگری ممکن است برای برخی از افراد خوب باشد ، اما برای برخی دیگر ممکن است خسته کننده باشد.
نکاتی برای خرید کاندو

نکات خرید کاندو

بنابراین ، آیا احساس می کنید یک آپارتمان مناسب سبک زندگی شما است؟ سپس قبل از سرمایه گذاری این نکات را در نظر بگیرید.
1. کاندوس های قدیمی ممکن است گران تر باشند

همانطور که Trulia گزارش می دهد ، هزینه های HOA اغلب در جوامع قدیمی بالاتر است ، فقط به این دلیل که این جوامع نیاز به نگهداری بیشتر دارند. طبق داده های آنها که از سرشماری ایالات متحده تهیه شده است ، ساختمانهایی که در سال 2005 ساخته شده اند یا بعداً دارای هزینه های HOA بوده اند که هر ماه 90 دلار ارزان تر از ساختمانهای ساخته شده بین سالهای 1960 و 1969 بوده است.
2. اسناد حاکم را با دقت بخوانید

عدم پرداختن به بسیاری از کارهای نگهداری منزل برای بسیاری از افراد جذاب است. اما مهم است که شما درک کنید HOA چه عناصری را پوشش می دهد و در نهایت مسئولیت شما به عهده آنها است. در اینجا سه دسته نگهداری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.
واحد

اول ، شما باید بفهمید HOA شما چگونه مرزها یا "واحدها" را در جامعه شما تعریف می کند. بخش مهمی از آیین نامه HOA تعریف آنچه در یک واحد استاندارد گنجانده شده است. حتماً بدانید که مالکیت HOA چه چیزهایی است.

به طور معمول ، HOA به عنوان هر استاندارد موجود در دیواره های داخلی واحد ، از جمله لوازم خانگی ، یک واحد استاندارد را تعریف می کند. وقتی درب اتاق کنسرت خود را باز می کنید ، این فضای خصوصی شماست ، بنابراین شما وظیفه رنگ آمیزی دیوارها ، رفع قطره قطره زیر سینک آشپزخانه و جایگزینی فرش را بر عهده خواهید داشت.
عناصر مشترک

عناصر مشترک آن مناطق یا ویژگی هایی هستند که توسط همه دارندگان به اشتراک گذاشته می شوند. HOA مسئول تعمیرات و نگهداری در این مناطق است. آنها می توانند شامل موارد زیر باشند:
مسکن ایوان مدائن
استخرها
زمین های تنیس
فواره ها
مراکز تفریحی یا کلوپ خانه ها
زمینه
تعداد زیادی پارکینگ
پیاده روها
سایدینگ خارجی
پشت بام ها
راهروها
شمشیربازی در اطراف زمین
دروازه های ورودی

عناصر مشترک محدود

عناصر مشترک محدود ویژگی هایی هستند که در حوزه واحد استاندارد شما قرار ندارند اما عناصر دقیقاً مشترکی نیز نیستند. به طور معمول ، یک عنصر مشترک محدود عنصری است که شما با سایر مالکان به اشتراک می گذارید ، اما نه همه صاحبان انجمن. این ویژگی ها ممکن است در خارج از دیوارهای داخلی واحد شما مانند پاسیو باشد. یا ممکن است این ویژگی ها فقط بعضی از آپارتمان های موجود در جامعه مانند دودکش یا نورگیرها باشند.
به عنوان مثال ، گاراژی که با مالک دیگر مشترک هستید ، همانند دیوار تحملی که با همسایه مشترک دارید ، یک عنصر مشترک محدود است. مثالهای دیگر می تواند شامل موارد زیر باشد:

ورودی ها یا درهای مشترک
صندوق های پستی
سایبان
متوقف می شود
کرکره
بالکن یا پاسیو
درها یا پنجره های خارجی

هر HOA قوانین مختلفی در مورد عناصر مشترک محدود دارد ، بنابراین مهم است که آیین نامه خود را با دقت بخوانید تا مشخص کنید که ویژگی های اضافی شما به عهده شما خواهد بود. به طور معمول ، HOA مسئولیت عناصر مشترک را بر عهده می گیرد اما نیاز دارد که مالکان عناصر مشترک محدودی را که به واحد آنها متصل هستند ، حفظ کنند. اگر عناصر مشترک محدود نیاز به تعمیر داشته باشند ، HOA ممکن است بخشی از هزینه ها را بپردازد و از مالکانی که این عنصر را تقسیم می کنند درخواست کند که بقیه را نیز تشکیل دهند.
3. با همسایگان صحبت کنید

این یک ایده هوشمندانه است که قبل از ارائه پیشنهاد حمل و نقل با همسایگان صحبت کنید. این نه تنها به شما این فرصت را می دهد تا ببینید چه کسی در نزدیکی زندگی خواهید کرد ، بلکه همچنین می توانید از چگونگی مدیریت جامعه بپرسید. ساکنان فعلی می توانند اطلاعات درونی مفیدی درباره اعضای هیئت مدیره ، فضای جامعه و تعداد اجاره به شما بدهند.

به دلایل مختلفی کشف نسبت اجاره مهم است. اول ، واحدهایی که متعلق به سرمایه گذاران هستند و اجاره داده می شوند به این معنی است که همیشه افراد غریبه ای در رفت و آمد هستند. این واحدها ممکن است سالیانه مانند یک آپارتمان اجاره شود یا به صورت هفتگی برای تعطیلات اجاره داده شود. افراد در واحدهای تعطیلات به احتمال زیاد دیر بیدار می مانند ، بلند صدا هستند و حتی ممکن است مشکلاتی را برای جامعه ایجاد کنند.

دلیل دیگر مهم بودن نسبت اجاره این است که برخی از وام دهندگان برای جوامع با نسبت اجاره بالا وام را تصویب نمی کنند. این به طور معمول بیشتر در شهرهای بزرگ مانند نیویورک یا میامی وجود دارد که سرمایه گذاران آپارتمان را خریداری می کنند و سپس آن را به گردشگران اجاره می دهند.
4- بودجه HOA را بخواهید

HOA به احتمال زیاد نسخه ای از بودجه فعلی خود را به خریدار احتمالی ارائه نمی دهد. با این حال ، اگر در خرید آپارتمان جدی هستید ، می توانید از فروشنده بخواهید نسخه ای از آن را به شما ارائه دهد.

پرداخت بیش از بودجه HOA به شما این فرصت را می دهد که ببینید پول به کجا می رود و مقدار آنها برای پروژه های آینده ذخیره دارد. شما همچنین باید به بدهی آنها نگاه کنید. HOA چه مقدار بدهی دارد ، در صورت وجود؟ مهمتر اینکه ، چه تعداد مالک حق الزحمه خود را پرداخت نمی کنند؟ ممکن است انجمن هایی با نرخ پیش فرض بالا دچار مشکل مالی شوند که ممکن است در جاده ها برای شما گران تمام شود.

همچنین خواندن صورتجلسه چندین جلسه گذشته هیئت مدیره می تواند روشنگری باشد. بله ، این یک کار خسته کننده است ، اما این دقایق می تواند به شما اطلاعات ارزشمند داخلی در مورد چگونگی همکاری هیئت مدیره و جامعه را بدهد. به عنوان مثال ، شما قادر خواهید بود بفهمید آیا پسر همسایه آپارتمان مورد نظر برای خرید غالباً از همسایگان خود شکایت می کند یا اینکه هیئت مدیره در حال ارزیابی ویژه ای برای سال آینده است. این اطلاعاتی است که شما می خواهید قبل از سرمایه گذاری در جامعه داشته باشید.
حرف آخر
مسکن ایوان مدائن
شکی نیست که خرید کاندو می تواند یک تصمیم عالی باشد - برای برخی از افراد. لانه های خالی پیری ، خانواده های جوان و افراد حرفه ای پرمشغله زندگی در خانه ای با هزینه پایین که تصمیمات اصلی توسط افراد دیگر انجام می شود ، برایشان آزاد کننده است. با این حال ، اگر حریم خصوصی و استقلال خود را دوست دارید و نمی خواهید طبق قوانین شخص دیگری زندگی کنید ، پس کاندو زندگی احتمالاً برای شما مناسب نیست.

آیا شما در یک کاندو زندگی می کنید؟ آیا شما آن را دوست دارید ، یا یک خانه تک خانواری برای شما مناسب تر است؟
اسپانسر
درآمد دلاری با موبایل و تبلت و کامپیوتر
vilakohsar Offline
#2 ارسال شده : 1399/11/08 12:00:45 ق.ظ
vilakohsar

رتبه: Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1399/08/18
ارسالها: 21

اجاره در مقابل مالکیت: یک نمای کلی

انتخاب اجاره یا خرید ویلا یک تصمیم اساسی است که نه تنها سبک زندگی بلکه سلامت مالی شما را تحت تأثیر قرار می دهد.
ما میتوانیم شما عزیزان را در خرید ویلا در کردان همراهی کنیم
از مالکیت املاک و مستغلات به عنوان سرمایه گذاری یاد می شود که احتمالاً باعث ایجاد حقوق صاحبان سهام و منبع کسر مالیات می شود. اجاره مزایای خود را نیز دارد ، از جمله مسئولیت کم و بدون انعطاف پذیری. با این حال ، مردم اغلب معتقدند که خرید ویلا ، به جای اجاره ، تصمیم اقتصادی مناسب تری است.

در ایالات متحده ، بسیاری از مردم تمایل به مالکیت دارند. این تا حدی به این دلیل است که ما با این پیام بمباران شده ایم که صاحبویلا بودن کلید خوشبختی و بخشی از رویای آمریکایی است. همچنین املاک و مستغلات برای همه افراد بزرگ است ، از وام دهندگان وام مسکن گرفته تا آژانس های املاک و مستغلات گرفته تا فروشگاه های بهبود منزل. این بخشی از ذهنیت و اقتصاد فرهنگی ماست. با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که داشتن ویلا همیشه بهتر از اجاره نیست و اجاره دادن همیشه به همان راحتی که به نظر می رسد نیست. جوانب مثبت و منفی هر یک را در نظر بگیرید تا بفهمید اجاره یا مالکیت برای شما بهتر است.
غذاهای کلیدی خرید ویلا در کردان

اجاره انعطاف پذیری ، هزینه های قابل پیش بینی ماهانه و شخصی را که می تواند تعمیرات را انجام دهد ارائه می دهد.
مالکیت ویلا مزایای نامحسوس به همراه دارد. آنها شامل احساس ثبات ، تعلق به یک جامعه و غرور در مالکیت ، همراه با موارد ملموس کسر مالیات و حقوق صاحبان سهام هستند.
برخلاف تصور رایج ، اجاره به معنای این نیست که شما هر ماه "پول را دور می ریزید" و مالکیت همیشه "در دراز مدت" ثروت ایجاد نمی کند.
خرید ویلا در کردان
اجاره

اجاره به معنای این است که شما می توانید هر بار که اجاره نامه شما تمام می شود بدون جریمه حرکت کنید. با این حال ، همچنین به این معنی است که اگر صاحبویلا شما تصمیم به فروش ملک یا تبدیل مجتمع ویلا خود به ویلا داشته باشد ، می توانید ناگهان نقل مکان کنید. کمتر چشمگیر ، آنها فقط می توانند اجاره ویلا را به بیش از توانایی پرداختی شما برسانند.
بزرگترین افسانه در مورد اجاره این است که شما هر ماه "پول را دور می ریزید". این درست نیست. شما به مکانی برای زندگی احتیاج دارید و این همیشه به یک روش یا روش دیگر هزینه دارد. گرچه درست است که شما با پرداخت ماهانه اجاره بها نمی دهید ، اما همه هزینه های مالکیت ویلا به سمت ایجاد حقوق صاحبان ویلا نخواهد رفت.

هنگام اجاره ، دقیقاً می دانید که هر ماه برای مسکن هزینه خواهید کرد. هنگام مالکیت ، ممکن است در مدت یک ماه چیزی بیش از رهن و قبض های عادی خود پرداخت نکنید. سپس ، ماه آینده ، ممکن است لازم باشد 12000 دلار اضافی برای یک سقف جدید هزینه کنید (که بیمه صاحبان ویلا شما ممکن است آن را پوشش ندهد). اگرچه ممکن است به دلیل اجاره سقف به طور موقت به عنوان یک مستاجر ناراحت شوید ، اما بعید است هنگام اجاره دادن هزینه ای برای تعویض سقف خود پرداخت کنید. هزینه های ماهانه و مربوط به ویلا شما مانند بیمه مستاجر قابل پیش بینی تر و به طور قابل توجهی ارزان تر است.
خرید ویلا در کردان
به عنوان یک مستاجر ، با هر بار تمدید اجاره نامه با اجاره غیرقابل پیش بینی روبرو می شوید (مگر اینکه ویلا شما تحت کنترل اجاره باشد). اگر در قسمت مطلوبی از شهر زندگی می کنید ، افزایش اجاره بها زیاد خواهد بود. در مقابل ، اگر وام مسکن با نرخ ثابت دریافت کنید ، پرداخت ماهانه ویلا شما هرگز افزایش نخواهد یافت (البته احتمالاً مالیات بر املاک و حق بیمه).

در حالی که معمولاً از مالکیت ویلا به عنوان راهی برای ایجاد ثروت نام برده می شود ، ویلا شما می تواند ارزش خود را از دست بدهد. محله قابل قبولی که در آن کوچ کرده اید ممکن است کاهش یابد. یک کارفرمای بزرگ می تواند منطقه را ترک کند و باعث کاهش قابل توجه جمعیت و مازاد مسکن شود. متناوباً ، می تواند رونق ساخت و ساز مسکونی باشد که می تواند قیمت ها را نیز پایین نگه دارد. ممکن است فردا ویلا ای به قیمت 200000 دلار بخرید و طی 30 سال متوجه شوید که هنوز 200000 دلار ارزش دارد ، به این معنی که پس از تورم ضرر کرده اید.
کمی دیگر از عرف متعارف گمراه کننده: برای گرفتن کسر مالیات ، وام مسکن دریافت کنید. درست است که کسر سود وام مسکن در اوایل مدت وام ، هزینه های جیبی شما را برای سود وام کاهش می دهد ، به شرطی که کالای موردنظر را تعیین کنید. 1 اگر کسر کافی برای جزییات و ادعای کسر استاندارد ندارید ، هیچ منافع مالیاتی برای شما به عنوان صاحب ویلا وجود ندارد. درصورتی که بتوانید جزییات کنید ، به ازای هر 1 دلار هزینه سود ، سکه هایی در دلار پس انداز می کنید - مبلغی که با پرداخت وام خود با گذشت زمان فقط کاهش می یابد.

البته ، اجاره دهندگان به هیچ وجه کسر مالیات وام مسکن را دریافت نمی کنند. اما آنها می توانند کسر استانداردی را که برای همه مودیان پرداخت می شود ، انجام دهند.

آیا دوست دارید عصرها و آخر هفته های خود را به دلخواه خود استفاده کنید؟ آیا ساعات طولانی کار می کنید یا مرتباً سفر می کنید؟ اگر چنین است ، ممکن است تعهد زمانی که با مالکیت ویلا همراه است بیش از آنچه می خواهید بپذیرید. در اطراف ویلا همیشه پروژه هایی وجود دارد که شما به آنها احتیاج دارید و یا می خواهید از آنها مراقبت کنید ، از یافتن لوله کش تا تعویض لوله ای زنگ زده و رنگ آمیزی اتاق خواب تا چمن زنی.

اگر در جامعه ای با انجمن صاحبان ویلا (HOA) زندگی می کنید ، HOA ممکن است کارهای ویلا داری را از صفحه شما دور کند. این هزینه معمولاً ماهیانه چند صد دلار خواهد بود. اما مواظب سردردهایی باشید که عضویت در انجمن می تواند به همراه داشته باشد.

در صورت اجاره ، صاحبویلا شما از تمام تعمیرات و نگهداری مراقبت خواهد کرد ، البته مطمئناً ممکن است این کارها به سرعت انجام نشود و آنطور که شما می خواهید انجام نشود. خرید ویلا در کردان

اگرچه به اندازه بیمه مالکان ویلا جهانی نیست ، اما بیمه اجاره کنندگان اغلب برای آن دسته از ویلا های اجاره ای توصیه می شود و به طور فزاینده ای توسط صاحبان ویلا مورد نیاز است.
مالکیت

مالکیت ویلا مزایای نامحسوس مانند احساس ثبات ، تعلق به جامعه و غرور مالکیت را به همراه دارد. با این حال ، برای انواع بی قرار و عشایر خوب نیست. املاک و مستغلات سرمایه اصلی نقدینگی است. در صورت خرابی بازار مسکن ممکن است در زمان تمایل قادر به فروش نباشید. حتی اگر بالا باشد ، هنگام فروش هزینه های معامله قابل توجهی وجود دارد. تغییر فکر در مورد مکانی که می خواهید زندگی کنید ، در زمان مالکیت خود بسیار گران تر است.

هزینه کلی مالکیت ویلا بیشتر از هزینه کلی اجاره است. این حقیقت دارد حتی اگر پرداخت وام ماهانه مشابه اجاره ماهانه (یا کمتر از آن) باشد.

در اینجا برخی از هزینه هایی که شما به عنوان صاحب ویلا برای آنها هزینه خواهید کرد و مجبور نیستید به عنوان مستاجر پرداخت کنید ، آورده شده است
وقتی همه این هزینه ها را جمع کردید ، ممکن است دریابید که با اجاره و سرمایه گذاری پولی که می توانستید در یک ویلا در حساب بازنشستگی قرار دهید ، از نظر مالی بهتر هستید.
ملاحظات ویژه

اینکه کدام گزینه برای شما بهتر است فقط پول نیست. این همچنین در مورد راحتی و چشم انداز شما برای زندگی است. از افرادی که به شما می گویند مالکیت همیشه در دراز مدت منطقی تر است یا اینکه اجاره دادن پول دور ریختن است ، چشم پوشی کنید. همچنین از کسانی که می گویند منطقی است که خرید خرید کنید در صورتی که وام رهنی ماهانه شما یکسان یا کمتر از پرداخت ماهانه اجاره شما باشد ، بی توجه باشید. بازارهای مسکن و شرایط زندگی بسیار متنوع هستند و نمی توان اظهاراتی مانند این موارد را بیان کرد. خرید ویلا در کردان

از همه مهمتر ، همیشه باید کسی را که به دلیل نژاد ، مذهب یا وضعیت تاهل شما را از خرید ویلا منصرف می کند نادیده بگیرید. متأسفانه ، مردم بر اساس نژاد یا عقایدشان در گذشته اغلب از داشتن زمین جلوگیری می کردند. اقدامات غیرقانونی مانند خط کشی مجدد هنوز اعضای گروه های اقلیت را از جستجوی داشتن ویلا منصرف می کند.

بسیاری از مردم این تصور غلط را دارند که قبل از خرید ویلا باید ازدواج کنند. حقیقت این است که توانایی شما در پرداخت تنها عاملی است که وام دهندگان وام باید در نظر بگیرند.

تبعیض وام در وام غیرقانونی است. اگر فکر می کنید به دلیل نژاد ، مذهب ، جنسیت ، وضعیت تأهل ، استفاده از کمک های مردمی ، منشأ ملی ، معلولیت یا سن مورد تبعیض قرار گرفته اید ، مراحلی وجود دارد که می توانید انجام دهید. یکی از این مراحل تهیه گزارش به اداره حمایت مالی مصرف کننده یا وزارت مسکن و شهرسازی ایالات متحده (HUD) است.

همه صاحبان ویلا های احتمالی نیز باید خطرات موجود را بسنجند. گرفتن وام مسکن اغلب نیاز به استفاده از مقدار زیادی اهرم مالی دارد. اگر قیمت مسکن افزایش یابد ، افراد دارای وام مسکن می توانند سود فوق العاده ای کسب کنند.خرید ویلا در کردان

از طرف دیگر ، اگر قیمت ها بیش از حد کاهش یابد ، آنها می توانند همه چیز و چیزهای بیشتری را از دست بدهند. در حین سقوط وام مسکن غیرقانونی ، تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها با وام های زیر آب به پایان رسید. کلید جلوگیری از این بلایا توجه به سطح کلی قیمت مسکن با مراجعه به شاخص Case-Shiller است .3 اگر قیمت ها خیلی بالا به نظر می رسد ، ادامه دادن اجاره برای چند سال منطقی است.
خرید ویلا در کردان
هنوز هم ، با وجود خطر ، هزینه اضافی و کارهای اضافی مرتبط با داشتن ویلا ، بسیاری از افراد آن را به جای اجاره انتخاب می کنند. مکان دائمی تری برای تربیت کودکان فراهم می کند. این نیز غالباً تنها راه داشتن یا ایجاد نوعی از محل اقامت افراد است. در نهایت ، تصمیم به اجاره یا تملک فقط مالی نیست. همچنین احساسی است.

ویرایش شد بوسیله کاربر 1399/11/08 12:02:26 ق.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.313 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل