تالار گفتگوی مشاغل برتر
خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

Hesamhtps Offline
#1 ارسال شده : 1399/09/09 08:49:13 ب.ظ
Hesamhtps

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
مکان: تهران

2 تشکر دریافتی در 2 ارسال
سلام دوستان من میخوام برای مغازم روتختی شنل بصورت عمده بخرم و چون خودم نمیتونم از کشورای دیگه ای وارد کنم باید از داخل کشور بخرم ولی نمیتونم پیدا کنم. اگه در این زمینه چیزی میدونید راهنمایی کنید لطفا. دمتون گرم
تبلیغات
sonia2008 Offline
#2 ارسال شده : 1399/09/09 11:43:49 ب.ظ
sonia2008

مکان: تهران

تشکرها: 2 بار
اصل ارسال توسط : Hesamhtps برو به اراسل نقل قول شده
سلام دوستان من میخوام برای مغازم روتختی شنل بصورت عمده بخرم و چون خودم نمیتونم از کشورای دیگه ای وارد کنم باید از داخل کشور بخرم ولی نمیتونم پیدا کنم. اگه در این زمینه چیزی میدونید راهنمایی کنید لطفا. دمتون گرم

سلام به شما
بحث واردات که خیلی الان پیچیده شده و اگر هم شما وارد کننده ای رو پیدا کنید صد در صد از چین وارد میکنند و باز بحث کیفیت کالا مطرح میشه که حتما اعتبار شمارو تحت تاثیر قرار میده پس بهتر اینه که خودتون تولید کننده باشید که خب مستلزم سرمایه ی خیلی زیادی خواهد بود و پیشنهاد من اینه که تولید کننده داخلی معتبر و با کیفیت پیدا کنید و کانکت باشید باشید صد در صد نتیجه ی مطلوبی خواهید دید
bahar_yr Offline
#3 ارسال شده : 1399/09/10 08:46:09 ب.ظ
bahar_yr

مکان: سر کوچه

1 تشکر دریافتی در 1 ارسال
اصل ارسال توسط : Hesamhtps برو به اراسل نقل قول شده

والا نمیدونم منظورت رو درست متوجه شدم یا نه ولی اگه منظورت روتختی شانل هست یه لینک برات میذارم برو توش ببین عمده هم کار میکنه من باهاش کار کردم تحویلشم به موقع هست یه چن تا عکسم ازش برات میذارم

لینک : https://hugan.ir/fabric/chenille/
پریسا Offline
#4 ارسال شده : 1399/09/10 10:41:04 ب.ظ
پریسا

مکان: گلستان

سلام دوست عزیز اگه بتونی یه تولیدی خوب توی کشور خودمون پیدا کنی که خیلی بهتر و به صرفه تره واسه خودت و البته کیفیت خیلی مهمه باید بگردی یه تولیدی با کیفیت و معتبر پیدا کنی که همیشه باهاش کار کنی همین سایتی که این دوست عزیز بهت معرفی کرده رو یه سری بزن ببین چجوریه ضرر نداره .اسم این سایتو زیاد شنیدم.
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده تالار هستند
Guest
جهش به تالار  
شما مجاز به ارسال مطلب در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این تالار نمی باشید.

این صفحه در مدت زمان 1.016 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: کراتین مو در کرج , مرکز تخصصی کراتین مو در کرج , احیا و صافی مو در کرج , بوتاکس مو در کرج , پروتئین مو در کرج , خدمات آرایش دائم در کرج , وکس صورت و ابرو در کرج , کاشت ناخن در کرج , طراحی حرفه ای مانیکور و پدیکور در کرج , اتاق تمیز , کلین روم , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت