تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

travelsahelaftab2019 Offline
#1 ارسال شده : 1398/07/30 10:45:52 ق.ظ
travelsahelaftab2019

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/06/21
ارسالها: 140
مکان: تهران

2 تشکر دریافتی در 2 ارسال


گاوبازی در اسپانیا
گاوهایی در مسیرهایی خاص رها می شوند و با شاخ های تیز و خشونتی عجیب به سمت مردم حمله می کنند و مردم اسپانیا از دست این گاوها فرار می کنند.
این مراسم به ظاهر ساده، آنقدر اضطراب و هیجان در اسپانیا ایجاد کرده است که کشور اسپانیا را به عنوان مهد گاوبازهای جهان بدانند و مراسم و فستیوال های مختلفی در این کشور هر ساله برگزار شود و میلیون ها نفر برای تماشای گاوبازی در اسپانیا به این کشور بروند.
گاوبازی در اسپانیا قدمتی طولانی دارد. اولین بار این مراسم برای جشن سنت فرمین در منطقه ناوار برگزار شد و اکنون در بسیاری از مناطق اسپانیا از ششم تا شانزدهم جولای هر سال گاوبازی اسپانیا شروع می شود. در طول این هفت روز هر روز ساعت هشت صبح چند گاو وحشی رها می شوند و عده ای در جلو آنها شروع به دویدن می کنند و خودنمایی می کنند و بسیاری نیز با هیاهو آنها را تماشا و تشویق می کنند. از خنده تا گریه، درد و اضطراب و غیره در این مراسم وجود دارد.
در مراسم گاوبازی اسپانیا شش گاو نر وحشی که کاملا برای این منظور پرورش داده شده اند در خیابان های مشخص شده رها می شوند و به دنبال آنها چندین گاو معمولی گوساله پروار هم رها می شوند. کل این اتفاقات در 4 دقیقه انجام می شود. نهایتا گاو به میدانی می رسد که در آنجا گانگستر منتظر نمایش و نهایتا کشتن گاو است.
او با پارچه ای قرمز و یا لباسی مشخص مرتبا به گاو ضرباتی را با شمشیر خاص خود وارد می کند تا گاو بیشتر عصبانی شود و به او حمله کند. نهایتا وقتی گاو نایی دیگر نداشت، در انتهای مراسم گاوبازی شش گاو کشته می شوند.اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.085 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل , ویروس کرونا , ویروس جدید کرونا , کرونا ویروس