تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

travelsahelaftab2019 Offline
#1 ارسال شده : 1398/07/25 10:10:49 ق.ظ
travelsahelaftab2019

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/06/21
ارسالها: 140
مکان: تهران

2 تشکر دریافتی در 2 ارسال


چرا باید در دانشگاه بارسلونا ادامه تحصیل داد؟
تحصیل در دانشگاه بارسلونا امروزه مورد توجه نه تنها دانشجویان ایرانی خواهان ادامه تحصیل در اروپا بلکه اغلب دانشجویان سراسر جهان حتی خود اروپایی ها قرار گرفته است. این دانشگاه که در سال 1450 تاسیس شده است یکی از قدیمی ترین و در عین حال مجهزترین دانشگاه های اسپانیا و جهان است.
دانشگاه بارسلونا یا University of Barcelona بزرگترین مرکز تحقیقات و پژوهش را در اروپا در اختیار دارد. در بین دانشگاه های جهان مطابق با آخرین رتبه بندی دارای رتبه 166 از موسسه QS است و بیش از 63 هزار دانشجو در این دانشگاه هر ساله مشغول تحصیل هستند و بسیاری از رشته های بخصوص دوره دکتری در این دانشگاه کاملا به زبان انگلیسی ارائه می شود.
در دانشگاه بارسلونا در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانید مشغول به ادامه تحصیل شوید زیرا هم پذیرش دانشجو خارجی دارد و هم کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان ارائه می کند. رشته های پزشکی، دندانپزشکی، حقوق، آموزش، زیست شناسی، فلسفه، روانشناسی، فیزیک، بازرگانی و اقتصاد، هنرهای زیبا و بسیاری دیگر از رشته های تحصیلی در دانشگاه بارسلونا ارائه می شود.
تحصیل رد دانشگاه بارسلونا اغلب سه ساله است و بین 3 تا 4 هزار یورو هزینه تحصیل برای دوره های کارشناسی، 4 تا 6 هزار یورو برای کارشناسی ارشد و 500 تا 100 یورو برای دوره های دکتری در سال است.
برای ادامه تحصیل در دانشگاه بارسلونا نیاز به نمره آیلتس 6 برای دوره کارشناسی، آیلتس 6.5 برای کارشناسی ارشد و آیلتس 7 برای دوره دکتری دارید. هر چند اگر موفق به کسب این نمرات هم نشده باشید می توانید در دانشکده زبان خود دانشگاه ، زبان خود را تقویت کنید.


اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.089 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل , ویروس کرونا , ویروس جدید کرونا , کرونا ویروس