تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

travelsahelaftab2019 Offline
#1 ارسال شده : 1398/07/25 10:04:07 ق.ظ
travelsahelaftab2019

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/06/21
ارسالها: 140
مکان: تهران

2 تشکر دریافتی در 2 ارسال


تفاوت بین شماره NIE اسپانیا با شماره TIE اسپانیا
افرادی که به دنبال دریافت اقامت اسپانیا و بعدا ملیت اسپانیا هستند معمولا بین شماره NIE و شماره TIE هنوز سردرگم هستند و این در حالی است که این دو شماره برای دریافت اقامت اسپانیا اهمیت زیادی دارد.
شماره NIE در واقع شماره شناسایی اتباع خارجی است که تخصیص این کد برای امور اقتصادی و دارایی و اداری اسپانیا اهمیت دارد. به عنوان مثال برای سرمایه گذاری در اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا داشتن شماره NIE الزامی است.
TIE کارت شناسایی افراد خارجی است که به منظور اقامت و یا ویزا اسپانیا برای افرادی که غیر اتحادیه اروپایی هستند صادر می شود. در واقع افرادی که قصد دارند بیش از شش ماه اقامت در اسپانیا را داشته باشند باید کارت شناسایی خارجی یا TIE دریافت کنند. TIE در اصل مجوز اقامت افراد خارجی بیش از مدت تعیین شده است. TIE نیز خود دارای یک شماره است که همانند NIE برای شناسایی فرد به کار می رود.
بنابراین اگر قصد سفر و اقامت در اسپانیا برای مدت مشخصی را دارید باید TIE دریافت کنید واگر قصد دارید اقدام به خرید املاک و مستغلات اسپانیا بکنید، وام بگیرید و یا تعهد مالی برای خود ایجاد کنید، افتتاح حساب بانکی در اسپانیا داشته باشید، مالیات هر چیزی را نیاز باشد بدهید و یا اگر ارث و دارایی در اسپانیا را قصد دارید به دست بیاورید باید شماره NIE دریافت کنید.
همچنین لازم به توضیح است دریافت برخی از مدارک و گواهینامه های بین المللی مانند گواهینامه رانندگی در اسپانیا نیز نیاز به دریافت کد شناسایی خارجی NIE دارد. با این توضیحات ممکن است برخی از افراد هر دو شماره NIE و کارت TIE را الزاما موظف باشند دریافت کنند. مثلا فردی که اقامت اسپانیا را در کنار خرید ملک در اسپانیا می خواهد.


اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.068 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل , ویروس کرونا , ویروس جدید کرونا , کرونا ویروس