تالار گفتگوی مشاغل برتر
خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

2 صفحه12>
mohsen_1365 Offline
#1 ارسال شده : 1398/02/04 12:41:30 ق.ظ
mohsen_1365

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
مکان: تهران

این روزها که اجاره آپارتمان و ویلا از شکل سنتی خارج شده و به صورت یک کسب و کار کاملا آنلاین در آمده رقابت در این حوزه افزایش زیادی داشته است و همه ی سایت ها اجاره آنلاین ویلا می خواهند با افزایش خدمات خود مشتریان بیشتری داشته باشند. در این میان سایت اجاره ویلا شب به عنوان مرجع اجاره آنلاین ویلا با ارائه ی بهترین خدمات طرفداران زیادی دارد.

بیمه رایگان اقامت برای سفرهای داخلی
جدیدترین خدمتی است که سایت شب به خدمات خود افزوده است. این روزها کمتر پیش می آید کسی
سفر بدون اجاره آنلاین ویلا
را امتحان کند. فرض کنید قصد سفر به یک شهر شلوغ توریستی در ایام تعطیلات را دارید. قطعا
اجاره ویلا در نمک آبرود
اجاره ویلا در متل قو
کلاردشت یا محمودآباد را دارید . مطمئن باشید در زمان شلوغی مثل عید نوروز یا ایام تابستان مشکلات زیادی خواهید داشت.

ویرایش بوسیله کاربر 1398/02/04 12:50:12 ق.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

تبلیغات
mohsen-khan Offline
#2 ارسال شده : 1399/04/31 02:26:54 ب.ظ
mohsen-khan

مکان: iran

سلام ممنون بابت مطالبه خوبتون من خودم تهرانی هستم و کاملا موافقم بابت توضیحاتتون ... شبیبه به همین کاره شما رو من برای رامسر و زمانی که [url=سلام ممنون بابت مطالبه خوبتون من خودم تهرانی هستم و کاملا موافقم بابت توضیحاتتون ... شبیبه به همین کاره شما رو من برای رامسر و زمانی که ویلا در رامسر اجاره کردم انجام دادم و امید وارم برای عزیزانی که مقصد سفرشون این شهر هست مفید بوده باشه ویلا در رامسر اجاره کردم انجام دادم و امید وارم برای عزیزانی که مقصد سفرشون این شهر هست مفید بوده باشه
https://shab-ir.persianb...%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%B1

ویرایش بوسیله کاربر 1399/04/31 02:27:43 ب.ظ  | دلیل ویرایش: لینک

tahaa Offline
#3 ارسال شده : 1399/06/02 01:44:55 ب.ظ
tahaa

رتبه: Advanced Member

سفر لازمه هر زندگی هست امروزه با توجه به قیمت ارز حدود 80% سفرها به سفرهای داخلی تبدذیل شده است. خب در این بین هم ایران منتاطق گردشگری کمی ندارد علاوه بر آن کشور ایران 4 فصل است این یعنی زمانی که در مناطق شمالی و تبریز به اسکی مشغول هستید شخص دیگری از استان های جنوبی به ورزش آبی مشغول است. بیشترین آمار سفر را شهرهای شمالی کشور به خودشون اختصاص دادن. و خب هر شخص مسلما در هر کجای ایران اقامتگاهی ندارد و اگر به شمال سف میکنند اجاره ویلا در شمال میتواند به کمک گردشگران بیایید نه تنها در شمال کشور بلکه در هر کجای ایران میتوان با اجاره کوتاه مدت و روزانه سفری لذت بخش داشت.
mohsen_1365 Offline
#4 ارسال شده : 1399/06/23 12:02:30 ق.ظ
mohsen_1365

سلام خداروشکر چند وقته که این سایتهای اجاره ویلا فعالیت می کنن دیگه مشکل اقامتگاه برای سفر حل شده . بهترین راه اجاره آنلاین ویلا هست . هومسا هم یکی از بهترین جاها برای دریافت خدمات آنلاین اقامتگاه هست.
tahaa Offline
#5 ارسال شده : 1399/06/25 05:24:34 ب.ظ
tahaa

اصل ارسال توسط : tahaa برو به اراسل نقل قول شده
سفر لازمه هر زندگی هست امروزه با توجه به قیمت ارز حدود 80% سفرها به سفرهای داخلی تبدذیل شده است. خب در این بین هم ایران منتاطق گردشگری کمی ندارد علاوه بر آن کشور ایران 4 فصل است این یعنی زمانی که در مناطق شمالی و تبریز به اسکی مشغول هستید شخص دیگری از استان های جنوبی به ورزش آبی مشغول است. بیشترین آمار سفر را شهرهای شمالی کشور به خودشون اختصاص دادن. و خب هر شخص مسلما در هر کجای ایران اقامتگاهی ندارد و اگر به شمال سف میکنند اجاره ویلا در شمال میتواند به کمک گردشگران بیایید نه تنها در شمال کشور بلکه در هر کجای ایران میتوان با اجاره کوتاه مدت و روزانه سفری لذت بخش داشت.

اتفاق خوبی میتونه بیوفته اگر نحوه رزرو و اجاره ویلا و حتی رزرو اقامتگاه بوم گردی کاملا روش آنلان به خودش بگیره .. چند امتیاز مثبت داره یکی این که قیمت ها واقعی میشن و دو این که سطح کیفیت ها هم به مراتب بالاتر میره...

ویرایش بوسیله کاربر 1399/06/25 05:26:01 ب.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

tahaa Offline
#6 ارسال شده : 1399/07/06 00:04:03 ق.ظ
tahaa

اصل ارسال توسط : mohsen_1365 برو به اراسل نقل قول شده
سلام خداروشکر چند وقته که این سایتهای اجاره ویلا فعالیت می کنن دیگه مشکل اقامتگاه برای سفر حل شده . بهترین راه اجاره آنلاین ویلا هست . هومسا هم یکی از بهترین جاها برای دریافت خدمات آنلاین اقامتگاه هست.

البته بهترین سایت که برند شده در زمینه اجاره سوئیت در شهر تهران سایت شب هست.. خدماتش بی نظیر و از تمامی رقبای خودش چند قدم جلو تر هست... برای اثبات این حرف میتونین به این مطلب سری بزنین
tahaa Offline
#7 ارسال شده : 1399/07/07 02:17:42 ب.ظ
tahaa

عزیزانی که قصد سفر و گردش در کردان رو دارن حتما قبل از سفر باید اطلاعاتی رو در مورد مقصد خودشون و جاذبه های گردشگری کردان داشته باشن... این اطلاعات و شرایط آب و هوایی میتونه خیلی کمک کننده باشه
tahaa Offline
#8 ارسال شده : 1399/07/14 06:39:42 ب.ظ
tahaa

در کل اجاره سوئیت یا آپارتمان در کلان شهر ها دیگه فرقی نداره تهران باشه یا تبریز، سرعین و ارومیه شرایط مثله هم شدن و سایت شب در زمینه اجاره سوئیت در تبریز تونسته خوب عمل کنه...
mohsen_1365 Offline
#9 ارسال شده : 1399/09/02 12:14:04 ق.ظ
mohsen_1365

باهاتون موافقم کلا دیگه تو سال 2020 هیچ کاری و به صورت آفلاین پیشنهاد نمی کنم چه برسه به اجاره اقامتگاه. وقتی اینترنت و گوشی های تلفن همراه به این وسعت در اختیار مردم هست وقتی خدامت اجاره آنلاین اقامتگاه در سراسر کشور تا این حد پیشرفت کردن دیگه چرا باید کسی به فکر اجاره اقامتگاه اونم به صورت آفلاین باشه با اون همه درد سر و مشکلات عجیب و غریب من که اگر از ویلا و سوئیتی که قراره توش اقامت داشته باشم خیالم راحت نباشه ترجیح میدم اصلا سفر نرم . فکر این که بعد از چندین ساعت راه سفر و تحمل کلی ترافیک و شلوغی تازه بخوام دنبال جا باشم با هزار جور آدم سر و کله بزنم قیمتهای عجیب غریب برای اقامتگاه های کثیف و بی کیفیت بشنوم واقعا آزار دهنده است. ترجیح میدم هر جا که میخوام برم سفر حالا مثلا برای اجاره ویلا روزانه در کردان به یکی از این سایت‌ها مثل شب، اتاقک هومسا یا جاباما سر بزنم و خیال خودمو راحت کنم .
tahaa Offline
#10 ارسال شده : 1399/09/08 12:44:08 ق.ظ
tahaa

موضوع اینه که برای اجاره ویلا هر میزبانی که این سایت رد میکنه و اون میزبان نمیتونه استانداردهای این سایت رو پاس کنه میره سایت های دیگه ثبت نام میکنه
tahaa Offline
#11 ارسال شده : 1399/09/12 05:05:17 ب.ظ
tahaa

حالا به جز تهران در اطراف اون کدوم مناطق برای اجاره ویلا استخردار بهتر هستند...
tahaa Offline
#12 ارسال شده : 1399/10/10 08:32:11 ب.ظ
tahaa

قبل از سفر به هرجایی باید یه اطلاعات کلی در مورد اون رو دونست .. برای سفر به رامسر که همین کنار تهران هم هست خیلیا فقط میرن و یه چند روزی رو اونجا هستن اما دقیق از جزیات و جاذبه های رامسر چیزه زیادی نمیدونن
tahaa Offline
#13 ارسال شده : 1399/10/13 08:34:58 ب.ظ
tahaa

tahaa Offline
#14 ارسال شده : 1399/12/11 12:11:09 ق.ظ
tahaa

بله دقیقا این موضوع درسته که در سال 2020 یا 2021 به بعد واقعا هیچ کاری رو نمیشه مدل آفلاینشو معرفی کرد چه برای مشتری چه برای احب کسب و کار چون هزینه و اسحلاک و بازار هدف صاحب کسب و کار خیلی کم هست و مشتری هم در صورت بروز مشکل به نسبت پشتیبانی و خدمات کمتری و نارضایتی بیشتری رو تجربه میکنه.. اما از اون ظرف هم نمیشه به هر سیستم آنلاینی اعتماد کرد . مجوز ها و ترجبه کاربرهای قبلی خیلی مهم هستند بخوام مثال یزنم برای ویلا رامسر از یکی سیستم انلاینی درخواست دادم تا آخر سفر مطمئن میشدن که من رضایتم جلب شده یا سفر خوبی رو داشتم از اون طرف اگر مشکلی پیش میومد خودشوون با صاحب ویلا تماس میگیرن و حب میکنند مشکل رو دیگه نیازی نیست خودتون با کسی صحبت کنین تنها طرف شما سایت و پشتیبانی سایت شب هست که با یک ادبیات شرکتی مناسب هم با شما صحبت میکنند و لذت و این شما مهم هستید رو میشه فهمید
tahaa Offline
#15 ارسال شده : 1399/12/16 03:51:48 ب.ظ
tahaa

tahaa Offline
#16 ارسال شده : 1400/06/28 03:02:01 ب.ظ
tahaa

این قلعه، یکی از هیجان‌انگیزترین قلعه‌هایی است که در کشور ایران و در منطقه کیش واقع شده ‌است. قلعه جنی، در نزدیکی‌های کشتی یونانی قرار گرفته ‌است. مردم محلی کیش، معتقدند در گذشته، این قلعه، محل زندگی جن‌ها بوده‌است، بنابراین حواستان باشد که در هنگام شب، برای بازدید از این منطقه اقدام نکنید، چراکه اگر نیاز به کمک پیدا کنید هیچ کدام از مردم محلی، به کمک شما نخواهند آمد.

هر چند بازدید از این منطقه در هنگام غروب و شب، هیجان بسیار بیشتری را برای شما ایجاد خواهد کرد.

برای بازدید کردن از این منطقه، اجاره سوئیت در کیش و اقامت در آن، اقدام بسیار مناسبی است. ادامه مطلب در مقاله ترسناک ترین مناطق ایران
reyhanes7770 Offline
#17 ارسال شده : 1400/10/06 01:43:26 ب.ظ
reyhanes7770

سلام ویزا تحصیلی فرانسه رو چطور بگیریم؟
tahaa Offline
#18 ارسال شده : 1400/11/03 01:02:48 ب.ظ
tahaa

همان‌طور که می‌دانید در کشور ایران، شهرهای دیدنی زیادی وجود دارد. از جمله این شهرها می‌توان به شهر زیبا و تاریخی اصفهان اشاره کرد و یا شهر یزد را نام برد. به همین منظور من مطلبی رو آماده کردم که خوشحال میشم اگر بخوانید آن هم شهرهای دیدنی ایران است
reyhanes7770 Offline
#19 ارسال شده : 1400/11/09 10:47:30 ق.ظ
reyhanes7770

سلام برای اقامت در ایتالیا2022 چیزی داریئ؟
rezaaa Offline
#20 ارسال شده : 1401/05/09 03:20:02 ب.ظ
rezaaa

اصل ارسال توسط : mohsen_1365 برو به اراسل نقل قول شده
این روزها که اجاره آپارتمان و ویلا از شکل سنتی خارج شده و به صورت یک کسب و کار کاملا آنلاین در آمده رقابت در این حوزه افزایش زیادی داشته است و همه ی سایت ها اجاره آنلاین ویلا می خواهند با افزایش خدمات خود مشتریان بیشتری داشته باشند. در این میان سایت اجاره ویلا شب به عنوان مرجع اجاره آنلاین ویلا با ارائه ی بهترین خدمات طرفداران زیادی دارد.

بیمه رایگان اقامت برای سفرهای داخلی
جدیدترین خدمتی است که سایت شب به خدمات خود افزوده است. این روزها کمتر پیش می آید کسی
سفر بدون اجاره آنلاین ویلا
را امتحان کند. فرض کنید قصد سفر به یک شهر شلوغ توریستی در ایام تعطیلات را دارید. قطعا
اجاره ویلا در نمک آبرود
اجاره ویلا در متل قو
کلاردشت یا محمودآباد را دارید . مطمئن باشید در زمان شلوغی مثل عید نوروز یا ایام تابستان مشکلات زیادی خواهید داشت.

به نظرم همینطور که به مسافرت میریم بهتر چند روزی هم به روح خود برسیم و اعتماد به نفس خودمون را افزایش بدیم
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده تالار هستند
Guest
2 صفحه12>
جهش به تالار  
شما مجاز به ارسال مطلب در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این تالار نمی باشید.

این صفحه در مدت زمان 0.174 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: کراتین مو در کرج , مرکز تخصصی کراتین مو در کرج , احیا و صافی مو در کرج , بوتاکس مو در کرج , پروتئین مو در کرج , خدمات آرایش دائم در کرج , وکس صورت و ابرو در کرج , کاشت ناخن در کرج , طراحی حرفه ای مانیکور و پدیکور در کرج , اتاق تمیز , کلین روم , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت