تالار گفتگوی مشاغل برتر
خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

payasan Offline
#1 ارسال شده : 1397/10/16 11:16:05 ب.ظ
payasan

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered

2 تشکر دریافتی در 2 ارسال
راحتی سفر با هواپیما را بیشتر کنید

من بسیار سفر می‌کنم و سوال‌های زیادی در مورد راه‌های راحت‌تر کردن سفر با هواپیما که مدت آن طولانی است دریافت می‌کنم.

هر کسی راهکارهای خود را دارد اما این‌ها راهکارهای من هستند:

با دوستتان سفر کنید

قبل از هر چیز من ترجیح می‌دهم اگر بتوانم با یک دوست مسافرت کنم.

نشستن در کنار کسی که می‌شناسید در یک سفر با هواپیما ١٥ ساعته ١٠٠ بار راحت‌تر از نشستن معذبانه در کنار یک غریبه است که حتی برای کوچکترین حرکتی احساس ناراحتی کنید.

من تا جایی که ممکن باشد از انجام سفر به تنهایی خودداری می‌کنم و هنگامی هم که مجبور به انجام سفر به تنهایی هستم از آن متنفرم.

سفر با یک همراه همچنین به این دلیل لذت‌بخش است که به من کمک می‌کنند که گوشی یا پاسپورت خود را فراموش نکنم

یا اینکه یادآوری می‌کنند به سمت ترمینال اشتباهی می‌روم (متاسفانه عادت بدی در این مورد دارم).

عروسک پشمالو فراموش نشود!

من تقریبا همیشه با یک حیوان اسباب‌بازی بزرگ و پشمالو سفر می‌کنم.

آنها راحت و نرم هستند و همه کسی را که در فرودگاه با یک تک‌شاخ یا کرگدن پشمالو حضور دارد دوست دارند.

لحظه‌ای که شما را می‌بینند می‌گویند چه خانم جوان دوست داشتنی به آن تک شاخ نگاه کن.

در نتیجه به صورت ناخودآگاه شما را به همراه یک کودک تصور می‌کنند و با شما مهربانتر رفتار می‌کنند.

همچنین حیوانات اسباب‌بازی بزرگ و پشمالو بالشت‌های عالی هستند و در طول سفر با هواپیما به خواب شما کمک می‌کنند.

به راحتی می‌توانید سر خود را بر روی آنها بگذارید و یا آنها را بغل کنید.

مطلب پیشنهادی: صبحانه در کشور های مختلف جهان را بشناسید

گوشی‌های از بین‌برنده صدا

اینها یک ضرورت نیستند اما راه بسیار خوبی هستند که افراد شما را راحت بگذارند، صدای گریه بچه‌های اطراف را قطع کند و همچنین صدای سفید هواپیما را از بین ببرد.

همچنین اگر در سفر کار می‌کنید وسیله خوبی برای تمرکز هستند، در واقع من از آنها لذت می‌برم زیرا مواردی را که باعث حواس پرتی می‌شوند کم می‌کنند.

مطمئن شوید که لپ‌تاپتان قبل از پرواز کاملا شارژ شده است و شروع به کار کنید.

قبل پرواز غذای خوب بخورید

قبل از پرواز یک غذای خوب بخورید. یک غذای جامد خوب.

به این ترتیب دیگر مجبور نخواهید بود غذاهای هواپیما را بخورید که ممکن است باعث مشکلات گوارشی شوند.

اسنک‌هایی که دوست دارید را همراه خود بیاورید.

لباس‌های راحت بپوشید

من معمولا به سراغ یک لگینگ، یک تاپ و دو مدل گرم‌کن برای لایه لایه پوشیدن می‌روم.

همچنین یک جفت جوراب تمیز، هواپیماها عادت دارند بین گرمای بیابان ساهارا و زمستان‌های قطب جنوب در نوسان باشند.

این مطلب را از دست ندهید: مناطق گردشگری در پاییز | ١٥ مکان برتر برای دیدن برگهای پاییزی در آسیا

حتما به اندازه کافی آب بنوشید

اگر در طول سفر با هواپیما به علت کمبود آب بیمار شوید بسیار حال بدی خواهید داشت.

یک بطری آب همراه خود داشته باشید و آن را پر کنید تا از تجربه درخواست چندباره آب در طول پرواز خودداری کنید.

قرص‌های جوشان ویتامین سی به همراه داشته باشید تا در بطری بیاندازید

تا به شما کمک کند آب کافی به بدنتان برسد و از بیمارشدنتان جلوگیری کند.

وسایل سرگرمی خود را ببرید

برای عدم وجود سرگرمی در پرواز آماده باشید.

به تازگی پرواز ١٠ ساعته‌ای را داشتم که هیچ سرگرمی در آن وجود نداشت.

من شخصا نمی‌دانستم که هنوز پروازهای میان‌قاره‌ای وجود دارند که در آنها سرگرمی وجود ندارد اما گویا این مسئله هنوز هم هست.

پس همراه خود کتاب، مجله، پادکست، مقاله و هر چیزی که به شما کمک کند تا سرگرم شوید داشته باشید.

زیرا چیزی برای دیدن وجود ندارد. آنهایی که آماده هستند استفاده خواهند برد.

صدها راه برای آماده شدن برای یک پرواز وجود دارد تا مطمئن شوید سفری لذت‌بخش خواهید داشت.

پس حتما پیش از سفر با هواپیما به آنها فکر کنید و آماده باشید.

بهترین سرگرمی در طول سفر با هواپیما این است که از آسمان لذت ببرید.

شما چطور پیشنهادی برای قابل تحمل تر شدن یک سفر با هواپیما دارید؟ پیشنهادات خود را در پایان این صفحه برای ما بنوسید...

اگر برای نوروز 98 قصد سفر به خارج از کشور را دارید. برنامه سفرتان را با وب سایت پی آسان به تحقق برسانید.

برای رزرو هتل های خارجی بر روی این لینک کلیک کنید.

برای رزرو و خرید بلیط پرواز های خارجی بر روی این لینک کلیک کنید.

برای رزرو اتاق Airbnb نیز بر روی این لینک کلیک کنید.
تبلیغات
ehsankhodayari Offline
#2 ارسال شده : 1397/10/25 02:17:21 ب.ظ
ehsankhodayari

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
مکان: تهران

کشور ترکیه مهد فرهنگ و پایتخت تمدن و نقطه ی اتصال دو قاره ی آسیا و اروپا است. تور ترکیه همواره در این کشور در جریان است. از آغاز تاریخ، سرزمین آناتولی جزو سرزمین های اولیه بوده که مهاجرت اقوام مختلف به آن انجام می شده است.
ترکیه پر از مقصدهای گردشگری برای توریست های دنیا است.به همین جهت است که گردشگران زیادی سالانه تور ترکیه را برای سفر خود انتخاب می کنند. از گنبد و مناره های استانبول گرفته تا ویرانه های رومی در کرانه های غربی و جنوبی، از سواحل آنتالیا و گردشگاه های مدیترانه ای تا کوه های مه آلود دریای سیاه شرقی.
کشتی های مسافربری به تمامی نقاط مختلف ترکیه می روند. مسافران این کشتی های کروز مسافری می توانند از بنادر و مراکز شهرهای استانبول، ازمیر و کوش آداسی دیدن کنند. کشتی هایی که بین قبرس شمالی و مرسین و بین بودروم و مارماریس و جزایر یونان حرکت می کنند، گزینه های دیگری برای وارد شدن به سرزمین ترکیه و تور ترکیه هستند.
ترکیه با آب های آزاد و کوه های بلند احاطه شده است. این کشور دارای زیبایی های طبیعی فوق العاده ای است. ترکیه دارای شرایط آب و هوایی مختلفی از آب و هوای قاره ای تا مدیترانه ای و اقیانوسی می باشد.
چیزی که ترکیه را به یک کشور چهار فصل تبدیل می کند آب و هوای متفاوت آن است که در مناطق شمال ترکیه آب و هوای اقیانوسی و در جنوب آن آب و هوای مدیترانه ای و معتدل حاکم می باشد.
شما در تمامی طول سال می توانید ترکیه را برای سفر خود انتخاب کنید زیرا مناطق جنوبی در ماه های تابستان در بین گردشگران بسیار محبوب هستند و مناطق مرکزی و شمالی بیشتر در ماه های زمستان توسط گردشگران بازدید می شوند و دارای امکانات توریستی می باشند.
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده تالار هستند
Guest
جهش به تالار  
شما مجاز به ارسال مطلب در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این تالار نمی باشید.

این صفحه در مدت زمان 1.228 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: کراتین مو در کرج , مرکز تخصصی کراتین مو در کرج , احیا و صافی مو در کرج , بوتاکس مو در کرج , پروتئین مو در کرج , خدمات آرایش دائم در کرج , وکس صورت و ابرو در کرج , کاشت ناخن در کرج , طراحی حرفه ای مانیکور و پدیکور در کرج , اتاق تمیز , کلین روم , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت