تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

clinicroya Offline
#1 ارسال شده : 1398/11/23 10:51:29 ق.ظ
clinicroya

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/11/08
ارسالها: 3
مکان: کرج

چرا از یک درمانگر ازدواج و خانواده استفاده می کنیم؟

مطالعات تحقیقاتی بارها و بارها اثربخشی ازدواج و خانواده درمانی را در معالجه کامل بیماریهای روحی و روحی و مشکلات بهداشتی نشان می دهد. سوء مصرف مواد مخدر در بزرگسالان ، افسردگی ، الکلی ، چاقی و زوال عقل در افراد مسن - و همچنین اضطراب زناشویی و درگیری - فقط برخی از شرایطی است که ازدواج و خانواده درمانگرها به طور مؤثر درمان می کنند.برای مشاوره پیش از ازدواج با شماره های ما در تماس باشید

همچنین مطالعات نشان می دهد که مراجعین از خدمات ازدواج و خانواده درمانی بسیار رضایت دارند. گزارش مشتری ، بهبود چشمگیر در بهره وری کار ، روابط همکار ، روابط خانوادگی ، روابط شریک زندگی ، سلامت عاطفی ، سلامت عمومی ، زندگی اجتماعی و درگیری جامعه را نشان می دهد.

در یک مطالعه جدید ، مصرف کنندگان گزارش داده اند که ازدواج و خانواده درمانی ، متخصصان سلامت روان هستند که به احتمال زیاد به دوستان توصیه می کنند. بیش از 98 درصد مشتری های ازدواج و خانواده درمانی خدمات درمانی را خوب یا عالی گزارش می دهند.
مشاوره پیش از ازدواج را در کلینیک روانشناسی رویا انجام دهید

بعد از دریافت معالجه ، تقریباً 90٪ از مراجعان از بهبود وضعیت سلامتی عاطفی خود خبر می دهند و تقریباً دو سوم آنها از پیشرفت در سلامت جسمی خود گزارش می دهند. اکثر مراجعان از بهبود عملکرد خود در محل کار خبر می دهند ، و بیش از سه چهارم کسانی که از ازدواج و زوجین یا خانواده درمانی دریافت می کنند ، از بهبود روابط زوجین خبر می دهند. هنگامی که یک کودک بیمار شناخته شده است ، والدین گزارش می دهند که در 7/73 درصد موارد ، رفتار فرزندشان بهبود یافته است ، توانایی آنها برای همراه شدن با سایر کودکان به طور قابل توجهی بهبود یافته و عملکرد در مدرسه بهبود یافته است. به دلیل کوتاه بودن درمان ، راه حل با محوریت ، رویکرد خانواده محور و اثربخشی آن ، برجستگی ازدواج و خانواده درمانی در زمینه سلامت روان افزایش یافته است.
مشاوره پیش از ازدواج با هزینه ی مناسب در کلینیک روانشناسی رویا انجام میشود
امروزه بیش از 50،000 درمانگر ازدواج و خانواده با افراد ، زوج ها و خانواده ها در سراسر کشور رفتار می کنند. عضویت در انجمن ازدواج و خانواده درمانی آمریكا (AAMFT) از 237 عضو در سال 1960 به بیش از 25.500 نفر در سال 2015 افزایش یافته است. این رشد نتیجه ، بخشی از آن ، آگاهی عمومی جدید از ارزش زندگی خانوادگی و نگرانی در مورد است. فشارهای روانی بر خانواده ها در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است افزایش یافته است.
اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.064 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل