تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

travelsahelaftab2019 Offline
#1 ارسال شده : 1398/08/21 01:47:40 ق.ظ
travelsahelaftab2019

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/06/21
ارسالها: 121
مکان: تهران

1 تشکر دریافتی در 1 ارسال


اقامت تمکن مالی یونان
FIP یا Financial Independent Person یعنی اقامت خود حمایتی در یونان یا همان اقامت تمکن مالی یونان است که با استفاده از این روش فرد می تواند در کمترین زمان اقامت خود و خانواده اش را در یونان قطعی کند.
در روش اقامت تمکن مالی یونان، هر فرد می تواند برای خود و خانواده درجه یک خود اقامت یونان را دریافت کند. در این روش دریافت اقامت نهایتا تا چهار ماه قطعی می شود اما برای اینکه بتوان اقامت تمکن مالی یونان را گرفت طبق آخرین بازنگری ها باید هر فرد حداقل 2000 یورو در ماه برای خود درآمد ثابت داشته باشد که این میزان به ازا همسر 400 یورو اضافه می شود و برای هر فرزند نیز 300 یورو بیشتر باید درآمد داشته باشد.
با این توضیح یک فرد به همراه همسر و دو فرزند خود برای دریافت اقامت تمکن مالی یونان نیاز به درآمد ثابت ماهیانه به میزان حداقل 3000 یورو در ماه دارد.
البته محل درآمد نیز برای داشتن اقامت تمکن مالی یونان اهمیت دارد. منظور اینکه از هر راهی نمی توان درآمد داشت و با آن اقامت یونان را گرفت. برای همین است که سوابق مالی و سو پیشینه افراد و نوع کسب و کار او برای یونان به منظور مشخص کردن محل درآمد اهمیت دارد. حقوقی بازنشستگی، درآمد از محل سرمایه گذاری در یونان و یا هر کشور دیگر، درآمد از طریق محل اجاره املاک، ارث و بسیاری از دیگر موارد می تواند شما را مشمول دریافت اقامت تمکن مالی یونان کند.
ضمن اینکه در نظر داشته باشید اخذ اقامت تمکن مالی یونان نیاز به داشتن 24 ماه حداقل مانده حساب دارد یعنی اینکه شما باید برای دو سال ابتدای زندگی در یونان پول کافی برای خود و خانواده داشته باشید.

اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.078 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته , اتاق تمیز , کلین روم , پرده هوا , خرید پرده هوا , فروش پرده هوا , قیمت پرده هوا , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت , سیم بکسل