تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

jahanagahan Offline
#1 ارسال شده : 1398/03/02 09:38:34 ب.ظ
jahanagahan

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1398/01/22
ارسالها: 5

هنگامی که یخچال شما به طور درست خنک نمی کند و به دلیل داشتن نوسانات دمایی ، خطر فاسد شدن غذاها افزایش میابد.چند دلیل برای خنک نشدن یخچال وجود دارد:
کویل کندانسوردر زیر دستگاه قرار دارد. گرما را از طریق عبور از این کویل ها به حداقل می رسد. اگر این کویل ها کثیف شوند، کویل ها به طور موثر نمی توانند گرما را به حداقل برسانند.
همانطور که کویل ها کثیف تر می شوند، یخچال و فریزر کمتر کارآمد می شود.این باعث می شود یخچال به سختی کار کند تا بتواند آن را خنک نگه دارد و دمای آن نمی تواند درجه خنک کننده مناسب را برای یخچال ایجاد کند.
گرما از جسم گرم به جسم سردتر منتقل می شود.تا زمانی که درجه حرارت آنها برابر شود.بنابراین، هنگامی که غذای گرم را در یخچال سرد قرار دهید، گرما از مواد غذایی گرم به سمت هوای سرد جریان می یابد. مواد غذایی شروع به خنک شدن می کنند.
درجه حرارت مواد غذایی پایین می رود.به همین دلیل جریان هوا در داخل یخچال بسیار مهم است.فن در داخل یخچال قرار می گیرد تا به طور مستمر داخل یخچال گردش هوا ایجاد کند.تعمیر یخچال قائم سرویس
اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.123 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته, اتاق تمیز,کلین روم,سیم بکسل, قالب سازی پلاستیک, خدمات تزریق پلاستیک, پرده هوا, خرید پرده هوا, فروش پرده هوا, قیمت پرده هوا,تبلیغات رایگان,پمپ وکیوم,طراحی وب سایت,سئوی وب سایت