تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

registerir Offline
#1 ارسال شده : 1397/12/22 03:04:24 ب.ظ
registerir

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1397/11/01
ارسالها: 3

روزنامه رسمی چیست ؟
روزنامه رسمی که بر اساس یک ماده واحده قانونی تشکیل شده است، خود یک شرکت سهامی خاص است و ارگانی ست زیرمجموعه قوه قضاییه و وابسته به آن. کار عمده روزنامه رسمی عبارت است از انتشار قوانین و مقررات رسمی کشور، مانند : چاپ اگهی های ثبت قانونی مرتبط با موسسه و شرکت های تجاری و غیر تجاری ، انتشار قانون و مقررا ت با استناد به ماده 3قانونی مدنی

روزنامه کثیر الانتشار چیست؟
منظور از روزنامه کثیرالانتشار، روزنامه ایست که به صورت رایج و شایع منتشر شده و در سطح کشور به صورت گسترده توزیع می‌شود. اما این که از بین روزنامه‌هایی که چنین ویژگی‌هایی دارند، کدام یک به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شناخته شود، توسط (وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی ) احراز می‌گردد.

هزینه آگهی ثبت شرکت
-هزینه آگهی ثبت در واقع همان هزینه روزنامه رسمی شرکت است ،که معمولا قیمتی بین ۱۳۰ الی ۱۷۰ هزار تومان دارد و با توجه به میزان موضوع متفوت می باشد.
همانگونه که اشاره گردید علاوه بر درج آگهی تاسیس لازم است ،تغییرات شرکت ها نیز پس از ثبت در این روزنامه ها انتشار یابد و به اطلاع عموم برسد ،در ادامه هزینه انتشار آگهی تغییر آدرس که یکی از متداول ترین تغییرات در شرکت ها می باشد را بررسی خواهیم نمود:

هزینه درج آگهی تغییر آدرس شرکت
برای ثبت تغییرات تغییر آدرس لازم است صورتجلسه مجمع عمومی به طور فوق العاده تنظیم گردد و این ثبت تغییرات می بایست در روزنامه به اطلاع عموم برسد، یعنی باید در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار درج و منتشر گردد ،چاپ این آگهی هزینه ایی در حدود ۴۰ الی ۸۰ هزار تومانی در بر خواهد داشت .

هزینه درج آگهی ثبت تغییرات شرکت مدیرعامل
برای انجام این تغییرات لازم است ۳ صورتجلسه تنظیم گردد، لکن این سه صورتجلسه با یک بار درج در روزنامه آگهی خواهند شد و شما همان هزینه معمول درج آگهی تغییرات را پرداخت خواهید نمود.

اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.575 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته, اتاق تمیز,کلین روم,سیم بکسل, قالب سازی پلاستیک, خدمات تزریق پلاستیک, پرده هوا, خرید پرده هوا, فروش پرده هوا, قیمت پرده هوا,تبلیغات رایگان,پمپ وکیوم,طراحی وب سایت,سئوی وب سایت