تالار گفتگوی مشاغل برتر
خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

payasan Offline
#1 ارسال شده : 1397/08/26 01:05:15 ب.ظ
payasan

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered

2 تشکر دریافتی در 2 ارسال
زنان بیشتر و بیشتری به مسافرت می‌روند! اما همان طور که ما می دانیم مهم است که سالم بمانیم! من چندین بار در سراسر دنیا سفر کرده‌ام و به شما قول می‌دهم که می‌توانید این کار را انجام دهید! اما برای بهترین تجربه، مهم است که آماده باشید تا در اینجا ۵ نکته برای کمک به شما برای ایمن ماندن و لذت بردن از سفر انفرادی خود وجود دارد. ​

1.مقصد درست را انتخاب کنید ​
برای اولین بار مسافران تنها ، برخی از کشورها "آسان‌تر" از سایرین هستند. مکان‌هایی را انتخاب کنید که مقصد مشترکی برای  backpackers (کوله‌گَردی سفر یا پیاده‌روی طولانی است که در آن گردشگر برای حمل پوشاک و وسایل خود از کوله‌پشتی استفاده می‌کند. برخی جوانان با کوله‌گردی و رایگان‌سواری گونه‌ای مسافرت ارزان‌قیمت را تجربه می‌کنند و پس از رسیدن به شهرهای سر راه در مسافرخانه و مهمان‌سرای جوانان اقامت‌های کوتاه دارند) باشند تا بتوانید به راحتی دوستان خود را در مسیر پیدا کنید!اروپای غربی اولین مقصد زمانی است که بسیاری از محلی‌ها به چند زبان اشاره می‌کنند (معمولا از جمله زبان انگلیسی)، و شهرها بسیار توریستی هستند با بسیاری از مسائل امنیتی و چراغ‌های خیابانی در شب. ​

وسایل با ارزش خود را ایمن نگه دارید ​
حتی ایمن‌ترین مسافران هم گاهی اوقات با دزد مواجه می‌شوند، اما به خاطر داشته باشید، این اتفاق ممکن است هر جایی در این دنیا اتفاق بیفتد، حتی در خانه. پاسپورت خود را در یک مکان امن نگاه دارید و پول خود را در بیش از یک مکان پنهان نگاه دارید (مکان‌های مخفی مورد علاقه من در جوراب‌های من بودند و در یک جعبه سیگار خالی قدیمی که پیدا کردم!

فقط مطمئن شوید که بیرون نمی‌ افتد. من همیشه با بیش از یک کارت اعتباری از ۲ بانک مختلف سفر می‌کنم، در صورتی که یکی از آن‌ها یخ زده یا دزدیده شود، شما به اندازه دردسر نخواهید داشت!و در چند مورد من پول را از دست داده‌ام، همیشه خوب است که یک اتحادیه غربی داشته باشیم که در آن مقداری پول برای شما انتقال دهد. ​

یک سیم‌کارت محلی خریداری کنید. ​
بیشتر مردم این روزها تلفن‌های هوشمند دارند که سفر را ایمن‌تر و آسان‌تر می‌کند. حتی اگر شما با بودجه سفر می‌کنید، من همیشه توصیه می‌کنم که یک سیم‌کارت محلی با برخی از داده‌ها داشته باشید .به این ترتیب وقتی شما تاکسی می‌گیرید، می‌توانید موقعیت آن‌ها را ردیابی کنید و اطمینان حاصل کنید که راننده شما را به سمت درست هدایت می‌کند. ​

برای نشستن در تاکسی ها آماده هر اتفاقی باشید ​
برخی از خطرناک‌ترین وضعیت‌های برای مسافران زن تکی در تاکسی ها هستند. از نشستن در صندلی جلو خودداری کنید . اگر یک راننده تاکسی که از شما می‌خواهد در جلو بنشینید، در صورتی که بتوانید سوار تاکسی نشوید و تاکسی دیگری  بگیرید. در اغلب کشورها خدماتی به اشتراک گذاشته شده و بسیاری فن‌آوری از طریق یک app به کار افتاده‌اند تا شما بتوانید راننده را در صورتی که چیزی را پشت سر بگذارید و یا در داخل آن مسیر ببینید، ردیابی کنید. ​

اگر شما باید در تاکسی باشید، به خصوص در کشورهایی که تاکسی ثبت‌نشده است، یک عکس از پلاک (و در صورت لزوم راننده و کارت ثبت آن‌ها)را بگیرید و آن را به یک دوست ارسال کنید تا اگر اتفاقی رخ دهد آن‌ها را ردیابی کنند. ​

در هتل ها اقامت کنید ​
هنگام سفر انفرادی، یک راه عالی برای ایمن ماندن این است که با افراد بیشتری سفر ‌کنید و در نتیجه دوستان جدیدی پیدا کنید!بسیاری از مردم تنها سفر می‌کنند، و وقتی آن‌ها این کار را می‌کنند، اغلب در هتل ها اقامت می‌کنند. خوابگاه مشترک  و صبحانه راهی خوب برای ملاقات با سایر مسافران است و شاید یک روز و یا حتی یک هفته را با آن‌ها سپری کنید!بسیاری از مسافران مسیر مشابهی را در تمام کشورها به دست می‌گیرند، بنابراین اگر واقعا خوش‌شانس هستید، یک دوست جدید پیدا خواهید کرد که مانند شما سفر می‌کند! ​

نکات بیشتری برای ایمن ماندن وجود دارد اما اینها چند نکته هستند که باید شروع شوند!به یاد داشته باشید که همیشه از محیط و اطراف خود آگاه باشید و شب‌ها تنها از خانه بیرون نروید. ​

پی آسان برای پرداخت هزینه اجاره اتاق،‌ویلا و آپارتمان در سرتاسر دنیا در خدمت هم وطنان عزیز است، برای دریافت خدمات یک حساب ارزی باز کنید

مطالب پیشنهادی:‌

آنچه برای سفر به لس‌آنجلس باید بدانید

سفرنامه یک روزه به لوسرن ، سوئیس
تبلیغات
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده تالار هستند
Guest
جهش به تالار  
شما مجاز به ارسال مطلب در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این تالار نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این تالار نمی باشید.

این صفحه در مدت زمان 0.079 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: کراتین مو در کرج , مرکز تخصصی کراتین مو در کرج , احیا و صافی مو در کرج , بوتاکس مو در کرج , پروتئین مو در کرج , خدمات آرایش دائم در کرج , وکس صورت و ابرو در کرج , کاشت ناخن در کرج , طراحی حرفه ای مانیکور و پدیکور در کرج , اتاق تمیز , کلین روم , تبلیغات رایگان , پمپ وکیوم , خرید پمپ وکیوم , فروش پمپ وکیوم , طراحی وب سایت , سئوی وب سایت