تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

nik952148 Offline
#1 ارسال شده : 1397/05/03 01:57:55 ب.ظ
nik952148

رتبه: Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1397/03/01
ارسالها: 11
مکان: تهران

در عصر جدید با توجه به رقابتی شدن تولید با راندمان بالا و همچنین دستیابی به انواع مختلف حمل سریع با توجه به بهینه تر شدن زمان و انرژی و همچنین نیروی کار کمتر ، مهندسان را به این فکر انداخته که با ساخت انواع نوار نقاله و یا همان تسمه نقاله در خط تولید و انتقال تمامی کارخانه ها و همچنین سیستم های حمل و نقل و ... به کمک افراد مختلف بیایند .می توان گفت انواع مختلف نوار نقاله و یا تسمه نقاله از عناصر اصلی و مهم کارخانه های صنعتی و غیر صنعتی می باشند.
به همین دلیل تمامی مهندسان و مدیران در صنایع مختلف بایستی ، اطلاعات کافی در مورد انواع مختلف نوار نقاله و همچنین تسمه نقاله و هر انچه به نوار نقاله مربوط می باشد از جمله تجهیزات نوار نقاله ساختمان تسمه نقاله ، ایمنی نوار نقاله و ... را داشته باشند.

نوار نقاله ، تسمه نقاله ، نوار نقاله کاله ترکیه ، نوار نقاله سهند ، نوار نقاله دنا
اسپانسر
ajaxbolt Offline
#2 ارسال شده : 1398/01/26 10:04:55 ب.ظ
ajaxbolt

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1397/10/25
ارسالها: 9
مکان: Kabol

به جز تسمه نقاله که وظیفه حمل را بر عهده دارد تقریبا در تمام مواردی که از تسمه صنعتی استفاده میشود میتوان از زنجیر صنعتی نیز به عنوان یک قطعه صنعتی جایگزین استفاده نمود اما مزیت استفاده از تسمه صنعتی به زنجیر صنعتی چیست؟ زنجیرهای صنعتی در دو سر برای انتقال قدرت از دو دنده اسپراکت استفاده می کنند حال آنکه تسمه صنعتی در دو سر اتصال خود به محورهای دوار از پولی استفاده می کنند. با توجه به نوع درگیری این اتصال ها ماشینهایی که با زنجیر صنعتی کار می کنند تولید صدای بیشتری می کنند و در محیط های کارگاهی مشکلاتی را بوجود می آورند. با این حال از آنجا که زنجیر های صنعتی ساختاری فولادی دارند نسبت به تسمه ها که بیشتر ساختار ترکیبی لاستیکی، پلی اورتان و پارچه ای دارند طول عمر بالاتری نیز دارند. همچنین سیستم های زنجیری نیاز به روغن کاری و یک حمام روغن دارند حال آنکه سیستم های انتقال قدرت تسمه محور نیاز به روغنکاری ندارند. هزینه راه اندازی سیستم های تسمه محور کمتر از سیستم های زنجیری می باشد. در مواردی که به هر دلیل سیستم دچار شک شده و با ظربه همراه باشد این ضربه نه تنها به سیستم زنجیری آسیب وارد می کند بلکه از طریق انتقال زنجیر به دیگر اجزای موتور نیز منتقل میشود حال آنکه سیستم های تسمه محور قابلیت لغزیدن تحت بارگذاری های انفجاری و شوک های مکانیکی را دارند.
صنایع پیچ و مهره آژاکس
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.226 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته, اتاق تمیز,کلین روم,سیم بکسل, قالب سازی پلاستیک, خدمات تزریق پلاستیک, پرده هوا, خرید پرده هوا, فروش پرده هوا, قیمت پرده هوا,تبلیغات رایگان,پمپ وکیوم,طراحی وب سایت,سئوی وب سایت