تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

آژیر سنترال Offline
#1 ارسال شده : 1397/01/27 11:37:41 ق.ظ
آژیر سنترال

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1396/08/16
ارسالها: 8

هیشه برای نصب دوربین های مداربسته این سوال وجود دارد که چه نوع کابلی مناسب است برای سیم کشی این سیستم هخا
این آموزش و راهنمایی برای نصب دوربین مداربسته فرقی ندارد که خانه شما در مرحله گچ کاری باشد یا در یک خانه کاملا اماده شده باشد در هر صورت کارساز است
اگر شما در حال بازسازی یک خانه باشید بهترین زمان سیم کشی برای دوربین مداربسته قبل از گچ کاری است
به شما این امکان را می دهد که کابلها را به راحتی مخفی کنید و مسیر آن را پنهان کنید.
همچنین شما میتوانید تصاویر دوربین های خود را یا به طور آنلاین در تلوزیون نگاه کنید یا اینکه تصاویر را برایتان ضبط کنددر این قسمت برخی از مراحل و گام های اساسی آمده است
مرحله 1: چه نوعی از دوربین های امنیتی را استفاده می کنید؟

گام اول این است که تصمیم بگیرد که آیا شما می خواهید از دوربین های IP دار استفاده کنید و یا از دوربین های مدار بسته؟ چرا که این تعیین خواهد کرد که شما از چه نوع کابلی استفاده کنید.

برای سیم کشی سیستم های دوربین IP دار از کابل CAT-5 استفاده می شود. معمولا برای سیم کشی دوربین های مدار بسته از کابل کواکسیال استفاده می شود. لطفا توجه داشته باشید که زمانی که می گویم دوربین های مدار بسته، منظور سیستم های دوربین های امنیتی HD که با استفاده از کابل کواکسیال سیم کشی می شوند است. این نوع از سیستم ها می توانند از دوربین های AHD 1080p و یا دوربین های TVI استفاده کنند.

اگر شما از نوع دوربینی که می خواهید نصب کنید مطمئن نیستید و می خواهید این تصمیم را برای بعد بگذارید، هر دو نوع کابل: CAT-5 و کابل کواکسیال سیامی RG59 را برای هر مکان از دوربین ها بکشید. این کار برای شما چندان هزینه بیشتری بر نمی دارد و شما می توانید از کابل هایی استفاده کنید که قبلا استفاده نمی کردید. لطفا توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید از مبدل ویدئویی برای سیم کشی دوربین های مدار بسته با کابل CAT-5 استفاده کنید.

من در حال حاضر سیستم های مدار بسته HD را بیشتر از سیستم دوربین های IP دار توصیه می کنم. من برنامه ای برای رفتن به جزئیات در این مقاله ندارم، اما می گویم که کیفیت دوربین های p1080 کواکسیال به طور کلی بهتر از دوربین های IP با کیفیت p1080 است، قیمت پایین تری دارند، و آسان تر راه اندازی می شوند. لطفا اگر می خواهید در مورد دوربین مدار بسته HD در مقابل دوربین های IP بحث کنید بعدا به من ایمیل بزنید.

مرحله 2: کجا می خواهید دوربین و مانیتور خود را سوار کنید؟

بعد تصمیم گیری کنید که کجا می خواهید دوربین های خود را سوار کنید. همچنین، در مورد اینکه آیا می خواهید تصاویر دوربین های خود را به صورت زنده در هر تلویزیون یا مانیتوری در نزدیکی DVR خود ببینید نیز فکر کنید. در نهایت، تصمیم بگیرید آیا می خواهید هر دستگاه دیگری مانند تشخیص دهنده حرکت و یا سنسورهای درب، که می توانند برای فعال کردن آلارم و یا ضبط بر روی DVR مورد استفاده قرار گیرند را نصب کنید.

در بالا یادداشتی برای طرح مکان برای دوربین های امنیتی، یک DVR، یک جعبه منبع تغذیه، 3 تشخیص دهنده حرکت در فضای باز و 2 نقطه مانیتور ارائه شده است. این که آیا شما در مرحله قبل از گچ کاری هستید یا نه، من توصیه می کنم برنامه ریزی سیستم نظارت خود را شبیه کاری که من در بالا انحام داده ام طراحی کنید.

در صورتی که شما زیاد آشنا نیستید، نقطه مانیتور شرایطی در صنعت نظارت تصویری برای تلویزیون ها و مانیتورهایی است که برای نشان دادن یک نمایش زنده از یک یا تعدادی دوربین دیگر استفاده می شود. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نقطه مانیتور را در اینجا یاد بگیرید.

همه فلش های نارنجی به مکان های پیشنهادی که در آن دوربین های امنیتی نصب خواهد شد اشاره می کنند. DVR، یک مانیتور، و جعبه منبع تغذیه در اتاق خواب خانه واقع شده است که به عنوان یک دفتر استفاده خواهد شد. سه تشخیص دهنده حرکت PIR بیرونی با استفاده از مربع های آبی مشخص شده اند و یک نقطه مانیتور در اتاق خانواده و اتاق خواب اصلی وجود خواهد داشت.

مرحله 3: چه نوع کابلی باید استفاده کنم؟

ادامه مقاله را در وب سایت ما می توانید مطالعه کنید.

ویرایش شد بوسیله کاربر 1397/01/28 08:31:28 ق.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

اسپانسر
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.628 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته, اتاق تمیز,کلین روم,سیم بکسل, قالب سازی پلاستیک, خدمات تزریق پلاستیک, پرده هوا, خرید پرده هوا, فروش پرده هوا, قیمت پرده هوا,تبلیغات رایگان,پمپ وکیوم,طراحی وب سایت,سئوی وب سایت