تالار گفتگوی مشاغل برتر
فروش بک لینک
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

neda.72 Offline
#1 ارسال شده : 1395/12/02 11:55:27 ق.ظ
neda.72

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1395/12/02
ارسالها: 4

نقش لیزر در درمان کیست مویی

استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زاید:لیزر های مختلفی با طول موج های گوناگون برای ازبین بردن موهای زائد استفاده می شوند.موهای مشکی وضخیم به این لیزرها خیلی خوب جواب میدهندو برعکس موهای بور و کرکی و کم رنگ به لیزر خوب جواب نمیدهند .بیمار باید بعد از عمل نظافت این ناحیه را رعایت کرده و از رشد موهای زائد در این ناحیه جلوگیری کند.نواحی یک تا دوسانتی متر اطراف محل عمل شده وقسمت تحتانی تا ناحیه مقعد باید بطور مرتب از نظر رشد موهای زائد بررسی شده وتمیز شود.
استفاده از دیود در درمان کیست مویی یا پیلونیدال {در مراحل اولیه بیماری میتوان با فیبر دیود وارد کیست شده وجداره ی کیست را از بین برد،در این صورت نیاز به جراحی نیست}البته در این مرحله علائم در حداقل ظاهر شده و یا بیماری بدون علائم است .
بعد از اینکه فیبر لیزر خارج شد سینوس مویی بصورت یک وج برداشته شده و یک زخم بیضوی کوچک ایجاد میشود.این زخم چند روزی ترشح داشته تا اینکه جدار و محتویات کیست بطور کامل دفع شده وسپس زخم ترمیم میشود.این جانب با این روش کاملا مخالفم و انرا خلاف اصول صحیح درمانی میدانم .ول در بعضی کلینیکها متاسفانه انجام میشود و بیمار پس از مدتی مجددا با علائم عود بیماری مراجعه میکند ولی این بار بعلت چسبندگی بافتی براحتی مرتبه اول بافت کیستیک جدا نمیشود .
استفاده از لیزر دی اکسید کربن برای برداشتن کامل ضایعه در مراحل پیشرفته کیست مویی:با این لیزر میتوان بافت حاوی کیست را بطور کامل برداشت.این روش درعمل کیست مویی یا پیلونیدال وسیع؛کیست مویی با سینوس های متعدد و کیست مویی یا پیلونیدال عارضه دار استفاده می شود.
استفاده از لیزر درمانی بعد از عمل برای سرعت بخشیدن به ترمیم زخم

محاسن استفاده از لیزر در درمان کیست مویی


کاهش میزان خونریزی: به علت بسته شدن عروق کوچک توسط لیزر خونریزی حین عمل کیست مویی کیست مویی یا پیلونیدال به حداقل می رسد.
ترمیم عصب های قطع شده حین برش جراحی
کاهش احساس درد
از بین رفتن ریشه های احتمالی باقی مانده حین جراحی: چرا که دی اکسید کربن هنگامی که به بستر زخم تابانده می شود باعث از بین رفتن ریشه های باقی مانده احتمالی حین عمل کیست مویی یا پیلونیدال خواهد شد.
اسپانسر
meysamn Offline
#2 ارسال شده : 1398/01/27 12:00:22 ق.ظ
meysamn

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1397/11/29
ارسالها: 5

دکتر زهرا سعادتی به صورت تخصصی کار درمان کیست مویی را انجام میدهند
صفحات اختصاصي مرتبط با اين پست
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید


این صفحه در مدت زمان 0.146 ثانیه ایجاد شد.
بک لینک: دوربین مداربسته, اتاق تمیز,کلین روم,سیم بکسل, قالب سازی پلاستیک, خدمات تزریق پلاستیک, پرده هوا, خرید پرده هوا, فروش پرده هوا, قیمت پرده هوا,تبلیغات رایگان,پمپ وکیوم,طراحی وب سایت,سئوی وب سایت